*}

Kosze i pojemniki

Ozdobne, dekoracyjne kosze do sypialni to praktyczne akcesoria. Można je postawić zarówno na komodzie, ale i świetnie spiszą się na toaletce. W tej kategorii znajdują się pojemniki do sypialni wykonane z różnych materiałów: papieru, ceramiki, trawy morskiej, metalu, szkła, drewna, a nawet rattanu. Można w nich trzymać kosmetyki, biżuterię, apaszki, ale i pamiątki - wybór jest duży. Dodatki do sypialni pod postacią dekoracyjnych pojemników mają różne kształty oraz wymiary, dlatego też świetnie podkreślą styl danego pomieszczenia.

Pojemniki i kosze do sypialni - przydatne akcesoria

Aby pomieszczenie było przytulne trzeba w nim zadbać o porządek. Idealnie pomagają w tym pojemniki do sypialni. Wśród dostępnych modeli można wyróżnić:

  • zamykane pojemniki na biżuterię - wiele osób nie lubi eksponować swoich kosztowności, dlatego też często je chowa, np. w pojemnikach do sypialni. Chronią one pierścionki i naszyjniki przed zakurzeniem. Dzięki nim biżuteria zawsze znajduje się w jednym miejscu oraz nie jest poplątana,
  • metalowe i druciane kosze do sypialni - to modny sposób na przechowywanie apaszek, szalików, opasek itd. Tego typu pojemniki nadają się także do kreatywnego zastosowania. Można je potraktować jako osłonki na doniczki, czy też opleść lampkami - możliwości jest wiele.

Pojemniki do przechowywania biżuterii (na pierścionki, naszyjniki i bransoletki) to także idealne dekoracje do pokoju dziecka. W metalowych koszyczkach dziewczynki oraz chłopcy mogą chować swoje skarby, kolekcje naklejek, znaczków, czy też małe zabawki.

Akcesoria do sypialni - pojemniki to nie wszystko

Dostępne w tej kategorii pojemniki do sypialni na biżuterię, do szuflady i na szafę marki Clayre & Eef, Aluro, Chic Antique, to nie wszystko. Aby zadbać o wystrój pomieszczenia warto się również wyposażyć w:

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj