Toaletki

Toaletki to meble, które pokochały kobiety na całym świecie. Początek ich historii datuje się na wiek XVIII - mimo że od tego czasu sporo się zmieniło, to wciąż zachwycają one swoją uniwersalnością, a także praktycznością. Dostępne w naszej ofercie toaletki z lustrem są często stylizowane. Wśród wielu propozycji nie brakuje modeli klasycznych, a także prowansalskich. Toaletki o takim designie cechują się długimi, często elegancko wygiętymi nóżkami, dekoracyjną ramą wokół lustra, frezowaniami na frontach szuflad, a także ozdobnymi gałkami. Nowoczesne toaletki z lustrem są dużo bardziej minimalistyczne.

Wyjątkowe toaletki z lustrem

W tej kategorii znajdziesz złote, czarne, jak i białe toaletki z lustrem, które w zależności od designu można dobrać względem aranżacji danego pomieszczenia. Toaletki najczęściej stawiane są w sypialniach. Z ich pomocą Panie są w stanie zaaranżować kobiecy kąt, w którym znajdzie się miejsce na kosmetyki, biżuterię, a także akcesoria do stylizacji włosów - dzięki licznym szufladom w toaletkach wszystkie wymienione produkty można z łatwością schować, utrzymując tym samym nienaganny porządek.

Toaletki - różne rodzaje

Drewniane toaletki dla dziewczyn, jak i dorosłych kobiet, z biegiem lat przeszły sporą metamorfozę. Nie dziwi zatem fakt, że producenci - z myślą o współczesnych użytkowniczkach - przygotowali dla nich kilka wyjątkowych propozycji, których również nie brakuje w tej kategorii:

  • toaletki z regulacją poziomu nachylenia lustra - w przypadku tych modeli mamy do czynienia z niewielkim lustrem w ramie, które znajduje się między dwoma wspornikami,
  • toaletki z trzema lustrami - bez wątpienia wariant ten jest niezwykle imponujący. W tego typu toaletkach lustra są zazwyczaj wysokie, a ich rama stabilnie opiera się o blat mebla,
  • toaletki, w blatach których da się schować lustro - wariant ten sprawdzi się w przypadku Pań, które szukają wielofunkcyjnych mebli. Toaletka z takim rozwiązaniem z powodzeniem może zastąpić także biurko.

Oprócz toaletek w sypialni znajdziesz w naszej ofercie także łóżka prowansalskie, ławki do sypialni, a także biurka prowansalskie. Meble te z pewnością pozwolą Ci zaaranżować klimatyczne wnętrze.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj