Osłonki na doniczki

W czasach, kiedy posiadanie roślin stało się modne, coraz większą uwagę zaczęto zwracać na osłonki doniczkowe - potrafią one nie do poznania odmienić każde wnętrze i podkreślić jego unikalny charakter. Oferowane przez nas w tej kategorii szklane, ceramiczne, kamienne, betonowe, drewniane, czy też wykonane z metalu osłonki na doniczki zaprojektowane zostały w różnych stylach - nie brakuje zarówno propozycji prowansalskich, rustykalnych, skandynawskich, industrialnych, czy też glamour - jest zatem w czym wybierać! Pięknie dopełnią one ustawione na tarasie konewki i dzbanki, a także wyeksponowane na stoliku wazony dekoracyjne.

Osłonki na doniczki w wielu kształtach

Fani kwiatów i roślin mają w czym wybierać - w naszej rozbudowanej ofercie nie brakuje osłonek do doniczek o wielu, nieraz zaskakujących kształtach. Na przykład osłonki Belldeco są uosobieniem prowansalskiego stylu. Niektóre modele wykonane są chociażby z betonu, na którym można podziwiać piękne, fakturowane wzory.


Osłonki metalowe na doniczki sprawdzą się natomiast w loftowych wnętrzach, gdzie panuje surowy klimat. Pięknie komponują się z nimi proste, utrzymane w czarnej kolorystyce kwietniki do salonu. Dużą popularnością cieszą się także rustykalne, ceramiczne osłonki na kwiaty, które z wyglądu przypominają pieńki drzew. Takie dekoracje do salonu przyciągają wzrok już od samego progu.

Osłonki na specjalne okazje

Święta oraz liczne uroczystości zachęcają również do tego, aby zainwestować w specjalne osłonki na doniczki, które można również potraktować jako stylowe stroiki. Na przykład:

  • plecione osłonki na doniczki z drewnianymi dodatkami w postaci kurczaczków pięknie będą prezentować się w okresie Wielkanocy,
  • białe lub też intensywnie czerwone, złote lub srebrne ceramiczne osłonki do doniczek zachęcają tylko do tego, by wykorzystać je w roli bożonarodzeniowego stroika.

W naszej ofercie oprócz klasycznych i metalowych osłonek na doniczki warto również wyróżnić produkty wykonane z nietypowych materiałów. Mowa tu o coraz bardziej popularnych, wiklinowych osłonkach na doniczki, osłonkach z terakoty, czy też trawy morskiej. Oprócz żywych roślin pięknie będą się również w nich prezentować sztuczne kwiaty do salonu.

Filtruj

Cena:
Producent:
Filtruj