Krzesło Obrotowe Regulowane A J-Line

35017

J-Line by Jolipa

Dostawa GRATIS! Czas wysyłki: 1-6 tygodni

Wchodząc do pokoju, Twoje oczy padają na wyjątkowe krzesło obrotowe regulowane J-Line, które zdaje się być połączeniem dwóch światów - delikatnej prostoty stylu skandynawskiego i nieokiełznanej siły industrialnej estetyki. Nasze krzesło obrotowe z regulowaną wysokością to nie tylko mebel, to prawdziwe dzieło sztuki, które podkreśla Twoje wyjątkowe poczucie stylu.

More details

967,00 zł

  Krzesło Obrotowe Regulowane A J-Line

  Styl: industrialny
  Styl: skandynawski
  Rodzaj mebla: krzesło
  Kolor: czarny
  Kolor: zielony
  Głębokość: 53 cm
  Szerokość: 77 cm
  Materiał: metal
  Materiał: tkanina
  Wysokość: 53 cm
  Wysokość siedziska: 52 cm
  Waga: 7,9 kg

  Solidna, metalowa podstawa z czterema nogami to kwintesencja przemysłowego charakteru. Jej geometryczny kształt i wykończenie przynoszą do Twojego wnętrza odrobinę nowoczesności i surowości, która niezwykle wpisuje się w najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni.

  Siedzisko, oparcie i podłokietniki tapicerowane są miękką, zieloną tkaniną, która jest zarówno przyjemna w dotyku, jak również jest estetycznym akcentem w całej kompozycji mebla. To zaproszenie do relaksu. Kiedy usiądziesz na tym krześle, poczujesz, jak Twoje ciało zostaje otulone wyjątkową wygodą, a jednocześnie zielony odcień sprawi, że Twoje otoczenie nabierze życia i świeżości.

  Regulowana wysokość to praktyczny dodatek, który umożliwia dostosowanie krzesła do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. To krzesło obrotowe regulowane J-Line, które nie tylko świetnie wygląda, ale także zapewnia Ci doskonałe wsparcie i komfort przez wiele godzin.

  Kombinacja stylu skandynawskiego i przemysłowego to unikalne połączenie, które odzwierciedla Twoją różnorodność i oryginalność. To mebel, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, dodając im wyrazistego charakteru.

  Dlatego nie zwlekaj! Odkryj magię naszego krzesła obrotowego z regulowaną wysokością i pozwól mu stać się niezastąpioną częścią Twojej przestrzeni. To nie tylko mebel - to manifestacja Twojego wyjątkowego stylu i smaku. Daj mu szansę, a przekonasz się, że życie staje się jeszcze piękniejsze w otoczeniu takiego niezwykłego dzieła sztuki!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Krzesła industrialne i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!