Brak produktów
Witryna z przeszklonymi drzwiczkami, stworzona z drewna pochodzącego z recyklingu. Warto mieć na uwadze, że każdy mebel Grimaud jest niepowtarzalny, co oznacza, że mogą występować niewielkie różnice w kształcie, rozmiarze i fakturze drewna.
Prosta konstrukcja i stylowa kolorystyka sprawiają, że ta witryna w stylu Vintage Chic Antique idealnie pasuje do każdego pomieszczenia, w którym potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania — salonu, biura, korytarza, a nawet sypialni.
Brązowy kredens bielony wykonano z drewna i ustawiono na solidnym cokole, który jest gwarancją stabilnej podstawy. Klasyczny kształt i ozdobne kosze sprawdzają się w miejscach gdzie zależy nam na ciekawej i w pełni funkcjonalnej aranżacji.
Pełna klasy witryna Ashton w stylu francuskim wyposażona w trzy szuflady oraz trzy półki widoczne za przeszklonymi drzwiami.