Stolik Kawowy Rustykalny na Nogach z Gałęzi A J-Line

21121

J-Line by Jolipa

Tego produktu brak na magazynie

Okrągły stół kawowy marki J-Line o rustykalnym charakterze i unikalnym designie jest wyjątkowym elementem wyposażenia wnętrza. Jego szklany blat nie tylko dodaje lekkości i elegancji, ale również umożliwia podziwianie piękna drewnianej podstawy.

More details

4 720,00 zł

  Stolik Kawowy Rustykalny na Nogach z Gałęzi A J-Line

  Styl: skandynawski
  Styl: japandi
  Styl: rustykalny
  Styl: boho
  Rodzaj mebla: stolik kawowy
  Kolor: przezroczysty
  Kolor: brązowy
  Kształt: okrągły
  Głębokość: 110 cm
  Szerokość: 110 cm
  Materiał: drewno
  Materiał: szkło
  Wysokość: 30 cm
  Gatunek drewna: tek
  Waga: 55 kg

  Rustykalny, okrągły stół kawowy marki J-Line posiada szklany blat i niezwykłą podstawę wykonaną z nałożonych na siebie drewnianych pni. Jest to niezwykłe połączenie naturalnego piękna drewna i nowoczesnego szkła, które nadaje mu unikalny charakter.

  Blat stołu wykonany ze szkła dodaje lekkości i podkreśla piękno drewnianej podstawy. Przez szklany blat można podziwiać układ i strukturę drewnianych pni, co tworzy efektowny widok i dodaje stołu autentycznego, naturalnego wyglądu.

  Podstawa stołu składa się z nałożonych na siebie drewnianych pni. Drewniane pnie zostały starannie dobrane i przygotowane tak, aby ich przekrój był widoczny. To oznacza, że można dostrzec naturalne pierścienie wzrostu drzewa, słoje i inne interesujące detale, które nadają stołowi rustykalny urok.

  Całość projektu jest starannie wykonana, zapewniając stabilność i solidność. Kombinacja szkła i drewna sprawia, że stół kawowy marki J-Line staje się nie tylko funkcjonalnym meblem, ale również wyjątkowym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. Dzięki swojemu oryginalnemu designowi, ten rustykalny stół kawowy jest w stanie wzbogacić każde wnętrze i nadać mu naturalnego, niesztucznego charakteru.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Meble Boho i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!