Lampa Stołowa Tiffany Witrażowa 3L Clayre & Eef

5LL-6317

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany witrażowa Clayre & Eef to wyjątkowy element, który nie tylko rzuca światło, ale również wzbogaca wnętrze pięknem i elegancją. Jej klosz, wykonany ręcznie z wielu elementów w kolorach kremowym i brązowym, tworzy asymetryczny wzór, nadając lampie niepowtarzalny charakter.

More details

740,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany Witrażowa 3L Clayre & Eef

  Kolor: kremowy
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 36 cm
  Szerokość: 36 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: szkło
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 53 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Gwint: E14
  Rodzaj: stołowe
  Waga: 2,90 kg

  Głównym elementem tej lampy jest misternie wykonany klosz, w którym dominują piękne odcienie kremowego i brązowego. Ręcznie ułożone elementy tworzą asymetryczny wzór, co nadaje lampie stołowej Tiffany niepowtarzalną estetykę. Każdy detal, starannie dobranej kolorystyki, jest ręcznie łączony, co podkreśla indywidualność i dbałość o detale.

  Klosz lampy stołowej witrażowej to prawdziwe dzieło sztuki, które emanuje ciepłem i subtelnością. Kolor kremowy dodaje delikatności, tworząc przyjemną atmosferę, podczas gdy brąz nadaje lampie elegancji i wyrafinowania. Gdy lampa jest włączona, asymetryczny wzór ożywa, tworząc fascynujący taniec światła i cienia.

  Ręczne wykonanie lampy to gwarancja unikalności każdego egzemplarza. Każdy element klosza został starannie dobrany i precyzyjnie umieszczony, co sprawia, że lampa staje się nie tylko źródłem światła, ale również prawdziwym dziełem sztuki, które wprowadza do pomieszczenia niezwykłą atmosferę.

  Solidna konstrukcja lampy zapewnia trwałość i niezawodność. Metalowe elementy, szczególnie widoczne w konstrukcji klosza, dodają lampie subtelności i stylu. To nie tylko oświetlenie, to także wyraz indywidualnego stylu i smaku, który doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz.

  Lampy Tiffany witrażowe to nie tylko praktyczne oświetlenie, ale również interesujący element dekoracyjny, który nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: