Kliknij na KOMODY BELLDECO i zobacz je wszystkie!


 

Właśnie dlatego, że komoda jest meblem tak uniwersalnym i może znaleźć się w prawie każdym pomieszczeniu w domu, ważne aby dobrze wyglądała!

 

Grigio Komoda Smukła Belldeco

Grigio Komoda SmukłaKomoda w stylu prowansalskim to nie tylko mebel użytkowy, w którym gromadzimy szpargały, akcesoria codziennego użytku czy też ubrania i bieliznę. Komoda w stylu prowansalskim to ozdoba pomieszczenia - zwłaszcza kiedy przybiera nietypową formę, czaruje wyszukanymi wzorami oraz niebanalną kolorystyką. Dlatego warto wybrać polską markę Belldeco - komoda belldeco to mebel przeznaczony dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość wykonania oraz twórcze podejście. Wszystkie komody Belldeco znajdziecie w sklepie internetowym Lawendowy Kredens.

 
Belldeco Grigio Komoda Szeroka

Grigio Komoda Szeroka


Jak łatwo zauważyć meble w stylu prowansalskim, a przede wszystkim każda komoda w stylu prowansalskim, posiadają pewne, szczególne cechy, które natychmiast prowadzą nas do stylistyki południowego wybrzeża Francji. Komoda w stylu prowansalskim może być wykonana z litego drewna, jak na przykład drewno sosnowe czy jodłowe, czy też wysokiej jakości płyty MDF. Takie bogactwo materiałów wytwórczych każe sądzić, że producent, czyli marka Belldeco pragnie dogodzić każdemu konsumentowi - niezależnie od jego statusu materialnego, wieku i upodobań. Każda komoda w stylu prowansalskim zachwyci użytkownika swoją trwałością i wysoką jakością, jednak tym co przyciąga wzrok jest efektowny wygląd komody. Każda komoda Belldeco ma niepowtarzalny wygląd, wyjątkowy kształt i jest efektownie stylizowana.

 

Belldeco Komoda Wenecja z Szufladami

Wenecja Komoda z Szufladami


 

Meble w stylu prowansalskim to zarówno wyszukane  formy i kolorystyka, jak i lekkie meble ozdobione fantazyjną grafiką. Komoda Belldeco to tylko jeden z produktów firmy Belldeco, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli. Meble w stylu prowansalskim to esencja szyku i smaku.