Wejdź na DEKORACJE Z LAWENDĄ lub ZEGARY ŚCIENNE i zobacz je wszystkie!Dekoracje w stylu prowansalskim to prowansalskie dodatki do wnętrz o ciepłej kolorystyce, wykonane głównie z drewna i często postarzane, czyli celowo stylizowane na stare. Obejmują między innymi takie przedmioty, jak zegary ścienne z lawendą wykonane zarówno z drewna jak i metalu, plastikowe oraz drewniane tace w stylu prowansalskim, biała ceramika kuchenna z motywem lawendy czy też ozdobione lawendą podkładki stołowe.  

 

zegar z lawendą
Zegar z lawendą


Jak widać dekoracje w stylu prowansalskim to nie tylko ładne ozdóbki i artykuły dekoracyjne budujące nastrój naszych wnętrz, ale przede wszystkim praktyczne, prowansalskie dodatki, które każdy może mieć w swoim domu lub mieszkaniu. Dzięki zróżnicowanym cenom, a także różnorodnej kolorystyce, dekoracje w stylu prowansalskim są w zasięgu każdego Klienta. Ich ceny nie są wygórowane, więc każdy z nas może pozwolić sobie na zakup przynajmniej kilku, najbardziej mu odpowiadających artykułów dekoracyjnych.


wieszak z lawendą
Wieszaki ścienne z lawendą


Szczególnym zainteresowaniem w naszym sklepie internetowym cieszą się prowansalskie dodatki z motywem lawendy i rozmaite, ścienne dekoracje z lawendą. Lawenda to pełna uroku roślina, która ma nie tylko kojący zapach, ale również przepiękny, charakterystyczny kolor, dzięki czemu świetnie spisuje się w roli ozdobnika prowansalskich dodatków.


ceramika z lawendą

 Biała ceramika z motywem lawendy


Nasze dekoracje z lawendą doskonale pasują do wystroju każdej kuchni, wśród ceramiki z lawendą oraz podkładek stołowych każdy znajdzie dla siebie produkty odpowiadające jego wymaganiom. Wspomniana wyżej ceramika z motywem lawendy to nie tylko praktyczne i niezbędne wyposażenie domu, ale także ceramika, dzięki której całe nakrycie stołu będzie wyglądało wyjątkowo. Do ceramiki tej osoby lubiące motyw lawendy mogą wybrać jeden spośród licznych wzorów podkładek korkowych, które także ozdobione są lawendą.

 
kubek z lawendą
Ceramika z motywem lawendy


Dodatki z lawendą świetnie sprawdzą się także w salonie i sypialni, na przykład pod postacią dekoracji ściennych. Mogą to być ciekawe zegary ścienne (na przykład zegary dworcowe), obrazy w stylu prowansalskim czy też urocze zawieszki. Dobrze dobrane dekoracje z lawendą wprowadzą do każdego pomieszczenia spokojny nastrój, sielskość i niesamowitą atmosferę właściwą dla rejonu Prowansji. Zapraszamy do przejrzenia produktów z naszego sklepu, mamy nadzieję, że oferowane przez nas prowansalskie dodatki do kuchni oraz ścienne dekoracje w stylu prowansalskim będą dla Państwa dobrą inspiracją.