Komoda Industrialna Chic Antique Metalowa

40391-24

Chic Antique

Wysyłka GRATIS! Czas wysyłki 6-14 dni!

Chic Antique to duńska marka, która stworzyła tę czarną, metalową komodę, która cechuje się wyjątkowym stylem industrialnym.

More details

3 860,00 zł

  Kolor: czarny
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 32,5 cm
  Szerokość: 129,5 cm
  Materiał: metal
  Materiał: drewno
  Wysokość: 83,5 cm
  Gatunek drewna: jodła
  Odcień: antyczna czerń
  Rodzaj mebla: komoda
  Styl: vintage
  Styl: industrialny

  Czarna, metalowa komoda marki Chic Antique w stylu industrialnym to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie do przechowywania. Komoda posiada trzy szuflady, które zapewniają dodatkową przestrzeń do organizacji przedmiotów. Trzy drzwiczki umożliwiają łatwy dostęp do wnętrza komody, jednocześnie utrzymując jej minimalistyczny wygląd.

  Komoda jest wykonana z trwałego metalu, który gwarantuje jej wytrzymałość i solidność. Czarny kolor nadaje jej elegancji i pasuje do różnych aranżacji wnętrz, zwłaszcza tych o industrialnym charakterze. Dodatkowo, drewniany blat komody dodaje ciepła i naturalnego uroku. Jest to praktyczne miejsce na eksponowanie ozdobnych przedmiotów, roślin w donicach lub innych dekoracji.

  Czarna metalowa komoda marki Chic Antique z trzema szufladami, trzema drzwiczkami i drewnianym blatem to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie stylowy design i praktyczne rozwiązania w jednym.

  Klienci kupili także: