Witryna Przeszklona Romance

HLWPR06

Tego produktu brak na magazynie

Dwukolorowa, przeszklona witryna w stylu prowansalskim z drewna jodłowego z przepięknymi, ręcznie wykonanymi rzeźbieniami.

More details

2 160,00 zł

  Witryna Przeszklona Romance

  Głębokość: 40cm
  Szerokość: 64cm
  Materiał: drewno jodłowe
  Wysokość: 185cm

  Przeszklone witryny Riviera to przepiękne meble prowansalskie, których powierzchnia postarzana jest techniką shabby chic poprzez celowe, nieregularne przetarcia jasnej farby do brązowego koloru. Witryny wykonane są z drewna jodłowego i mają ciepły, bardzo jasny kolor ecru. Witryna jest elegancko rzeźbiona, w jej dolnej części oraz na około kluczyka znajdują się urocze, ręcznie wykonane rzeźbienia. Piękny kształt mają także nóżki witryny i dolna część jej drzwiczek. Witryna ciekawie wygląda nie tylko dzięki pięknie rzeźbionej, zewnętrznej części w kolorze ecru, ale także dzięki wewnętrznej części, która ma naturalny, brązowy kolor drewna. Połączenie koloru ecru i brązu daje przepiękny efekt. Oryginalności dodaje witrynie także tylna, wewnętrzna ściana na której widoczne są łączenia między deskami. Na życzenie Klienta chętnie doślemy więcej zdjęć.

  Witryny Romance w stylu prowansalskim to stylowe meble, idealne do ekspozycji ceramiki, zdjęć czy pamiątek. W naszej ofercie znaleźć można inne meble prowansalskie z tej samej serii Romance, jak na przykład niskie stoliki kawowe, stoliki pod telewizor, komody, konsole, biurka oraz szafki nocne. Meble te razem z witryną stworzą ciepłe, gustowne wnętrze w stylu prowansalskim.

   


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!