Notes z Kogutem w Stylu Prowansalskim 1

DEKK01S

Lawendowy Kredens

Tego produktu brak na magazynie

Śliczne, postarzane notesy na drewnianej tabliczce z przepięknym motywem koguta, czyli niepowtarzalne prowansalskie dekoracje.

More details

32,90 zł

  Notes z Kogutem w Stylu Prowansalskim 1

  Szerokość: 15cm
  Materiał: drewno z metalowymi wieszaczkami
  Wysokość: 34cm
  Grubość: 3cm (z wieszaczkami)

  Uroczy notes w stylu prowansalskim z przepięknej kolekcji artykułów dekoracyjnych z motywem koguta. Tabliczka pod notesem wykonana jest z malowanego na kolor ecru drewna, dwa wieszaki znajdujące się w dolnej części wykonane są z metalu, natomiast na środku widoczna jest wstążka, która jest związana z tyłu. Notes jest postarzany techniką shabby chic poprzez liczne przetarcia, szczególnie wzdłuż krawędzi, dzięki którym notes ma niezwykle ciekawy, prowansalski styl. Świetnie sprawdzi się na przykład w kuchni, gdzie może służyć jako miejsce na spisanie listy zakupów.

  Notesy przepięknie pasują zarówno do wnętrz w stylu prowansalskim, retro, vintage i rustykalnym jak i do wnętrz bardziej nowoczesnych. Do notesu można dokupić także inne dekoarcyje w stylu prowansalskim z motywem koguta, takie jak tablice do pisania kredą, tace, wieszaki, podkładki pod kubek czy szafki na klucze. Prowansalskie notesy z kogutem to nie tylko artykuły użytkowe, ale także oryginalne dodatki do wnętrza. Ponadto notesy są świetnym pomysłem na ciekawy, nietypowy prezent.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!