Włoskie Niebo Donica Podłużna B

C27132B18

Belldeco

Tego produktu brak na magazynie

Podłużna donica Belldeco o pięknym, niebieskim kolorze. Na szkliwionej powierzchni donicy widoczne są czarne przetarcia, brązowe przecierki oraz delikatne spękania.

More details

28,00 zł

  Włoskie Niebo Donica Podłużna B

  Szerokość: 12,5cm (w dolnej, najszerszej części donicy)
  Długość: 23cm
  Wysokość: 12,5cm

  Urocza, podłużna donica z serii Włoskie Niebo marki Belldeco. Donica ma kolor niebieski, a na jej powierzchni widoczne są przetarcia do koloru czarnego oraz brązowe przecieki. Powierzchnia donicy jest szkliwiona, matowa jest natomiast wewnętrzna, czarna część donicy oraz czarne przetarcia. Na niebieskiej powierzchni donic Włoskie Niebo widoczne są delikatne spękania. Dzięki przetarciom oraz spękaniom donica Włoskie Niebo wygląda bardzo ciekawie i oryginalnie.


  Dzięki pięknemu kolorowi donicy Włoskie Niebo, bardzo efektownie wygląda w niej zieleń kwiatów. Jest to donica, która urozmaici każdy pokój czy kuchnię, a także balkon i taras. Dzięki ciekawej stylistyce donice Włoskie Niebo to nie tylko zwykły i niezbędny dodatek do wnętrz, ale także stylowe artykuły dekoracyjne. Jest to dobry wybór dla osób ceniących sobie piękno i oryginalność.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!