Grigio Stolik Biurko Belldeco

C3630SIN

Belldeco

Tego produktu brak na magazynie

Niebanalnie stylizowany stolik Belldeco z drewna sosnowego i płyty MDF. Na postarzanych nogach stołu znajdują się subtelne rzeźbienia.

More details

1 500,00 zł

  Grigio Stolik Biurko Belldeco

  Szerokość: 60cm
  Długość: 110cm
  Wysokość: 81cm

  Na hasło BELLDECO wysyłka stolika Grigio Belldeco GRATIS!

  Urzekający stół Belldeco w stylu prowansalskim wykonany z drewna sosnowego i płyty MDF. Nogi stołu mają piękny, zaokrąglony kształt i widoczne są na nich subtelne rzeźbienia nawiązujące do motywów roślinnych. Nogi połączone są z podstawą stołu o tym samym kolorze i o lekko falującej krawędzi. Nogi i podstawa stołu mają beżowy kolor i są na nich widoczne liczne przetarcia imitujące zdarcia farby. Pięknie prezentuje się także blat Stolika Grigio, który wugląda jak złożony z dzwiewięciu desek. Powierzchnia blatu jest bielona, dzięki czemu słoje drewna są pięknie wyeksponowane, a blat wygląda bardzo efektownie. Biel widoczna jest także między "deskami".

  Dzięki ciekawej stylizacji stoliki Grigio zostały oryginalnie postarzone. Są to meble prowansalskie pasujące do wszystkich wnętrz. Dzięki wytrzymałemu drewnu sosnowemu stoliki są meblami niezwykle solidnymi. Polecamy wszystkim osobom ceniącym sobie wysoką jakość i niebanalność mebli.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!