Regał Loft Vence Chic Antique A

40047224

Chic Antique

Wysyłka GRATIS! Czas wysyłki: 6-14 dni

Duży regał loft Vence Chic Antique, o imponujących rozmiarach, to połączenie solidnej metalowej konstrukcji z funkcjonalnością i przestrzenią.

More details

3 120,00 zł

  Regał Loft Vence Chic Antique A

  Styl: industrialny
  Rodzaj mebla: regał
  Kolor: czarny
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 35 cm
  Szerokość: 180 cm
  Materiał: metal
  Materiał: drewno
  Wysokość: 183 cm
  Gatunek drewna: jodła

  Oto regał loft Vence Chic Antique. Jego czarna, metalowa ramowa konstrukcja stanowi solidną podstawę dla dwóch rzędów półek rozmieszczonych po bokach, które oferują mnóstwo miejsca do przechowywania książek, ozdób czy innych drobiazgów.

  To jednak środkowa przestrzeń regału przyciąga uwagę - duża, otwarta powierzchnia daje możliwość aranżacji na dużą skalę. Idealna na duże donice, wazony, czy inne większe przedmioty, środkowa część regału staje się punktem centralnym w pomieszczeniu, przyciągając uwagę i dodając charakteru całej przestrzeni.

  Czarny kolor konstrukcji regału nadaje mu industrialnego wyrazu, jednocześnie pozostając uniwersalnym i łatwo dopasowującym się do różnych aranżacji wnętrz. Solidność metalowej konstrukcji gwarantuje trwałość i stabilność mebla, co czyni go nie tylko stylowym dodatkiem do wnętrza, ale także praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem do przechowywania i eksponowania różnorodnych przedmiotów. To regał, który nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale także stanowi wyraz osobowości i stylu, nadając charakteru każdemu wnętrzu, w którym się znajduje. Zobacz teraz wszystkie meble loft od duńskiej marki!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Regały industrialne i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: