*}

Komoda Industrialna Chic Antique Factory

40043524

Chic Antique

Wysyłka GRATIS! Czas wysyłki 6-14 dni!

Odkryj perfekcję industrialnego designu - oto komoda industrialna Chic Antique Factory. Zwiastun nowoczesnej rewolucji w przestrzeni Twojego wnętrza. Wyjątkowy design łączy w sobie surowość przemysłowej estetyki z funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

More details

2 980,00 zł

  Komoda Industrialna Chic Antique Factory

  Styl: industrialny
  Styl: vintage
  Rodzaj mebla: komoda
  Kolor: czarny
  Głębokość: 34 cm
  Szerokość: 107 cm
  Materiał: metal
  Materiał: drewno
  Wysokość: 86,5 cm
  Gatunek drewna: jodła
  Odcień: antyczna czerń

  Zestawienie jedenastu szufladek w jednym sprawia, że komoda industrialna Chic Antique Factory zyskuje wyrazisty charakter. Każda szufladka ma front wykonany z precyzyjnie utkanej siateczki metalowej, która dodaje meblowi industrialnego uroku. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także wyraz indywidualności, które pozwala na pełne wykorzystanie miejsca i pomaga utrzymać porządek.

  Niebanalnym detalem są okienka przy każdej szufladzie, dające Ci wolność w oznaczeniu zawartości. Zastosuj kolorowe karteczki, zdjęcia czy etykiety - to Ty decydujesz, jak sprawić, żeby metalowe komody industrialne pasowały idealnie do Twojego stylu życia.

  Czarny, metalowy korpus komody emanuje niepowtarzalnym charakterem, wyróżniając się w każdym otoczeniu. Jego solidność i trwałość gwarantują, że mebel będzie towarzyszyć Ci przez wiele lat, zachowując swój imponujący wygląd.

  Drewniany blat dodaje ciepła i naturalności całości, tworząc kontrast z surowością metalu. To idealne miejsce do wyeksponowania ulubionych dekoracji, roślin czy książek.

  Meble w stylu industrialnym to więcej niż elementy wyposażenia wnętrza - to manifestacja Twojego indywidualnego stylu i gustu. Wprowadź do swojego domu szczyptę nowoczesnej, industrialnej magii - wybierz meble Chic Antique i poczuj różnicę!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Komody industrialne i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!