Lampy Tiffany

Oświetlenie nie musi być nudne i standardowe! Lampy Tiffany to prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycą odwiedzających Cię gości. Choć ich historia sięga końcówki XIX wieku, nadal są niezwykle popularne na całym świecie. Lampy witrażowe to klasyka światowego designu. Tworzy się je ręcznie, używając do tego dużych płatów opalizującego szkła, które tnie się na niewielkie kawałki, a następnie precyzyjnie układa na formę klosza i lutuje przy pomocy cyny lutowniczej. Dzięki temu lampy Tiffaniego stanowią piękną ozdobę każdego pokoju. Doskonale sprawdzą się w sypialni, salonie, jadalni czy kuchni. Lampy witrażowe Tiffany to źródło światła, które rozpromieni Twój dom.

Lampy Tiffany – wyjątkowe wzory i kształty

Lampy Tiffany to abażury witrażowe, które zostały połączone z kolorowymi szkłami w stylu amerykańskim. Swoim wyglądem nawiązują do stylu secesyjnego, w którym dominowały płynne i faliste linie, asymetria, pastelowa kolorystyka oraz ornamentacja abstrakcyjna i roślinna. Dlatego Louis Comfort Tiffany tworząc lampy, ozdabiał je motywami kwiatowymi, geometrycznymi oraz zwierzęcymi. Te fantazyjne kolory i wzory nadają wnętrzu przytulnego, ale i ekskluzywnego klimatu. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne lampy Tiffany w wielu wariantach. Dzięki temu możesz urządzić domu w jednolitym stylu. Oferujemy Tiffany lampy witrażowe podłogowe, wiszące i stołowe oraz kinkiety

Lampy witrażowe i wiele innych produktów

Belldeco sklep online sprzedaje jednak nie tylko piękne lampy typu Tiffany. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych produktów, dzięki którym odmienisz Twoje wnętrze. Wybrać możesz między innymi:

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wyjątkowymi produktami dostępnymi na naszej stronie!

Filtruj

Rodzaj:
Cena
Filtruj