Witrażowa Lampa Stołowa Tiffany B Clayre & Eef

5LL-5879

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Zapraszamy do wprowadzenia niezwykłego uroku do Twojego wnętrza za pomocą naszej lampy stołowej, która nie tylko rozświetli pomieszczenie, ale także stanie się jego wyjątkową ozdobą. Nasza lampa stołowa Tiffany to połączenie elegancji, oryginalności i niezwykłego wzornictwa, które sprawiają, że jest nieodzownym elementem każdego stylowego wnętrza.

More details

533,00 zł

  Witrażowa Lampa Stołowa Tiffany B Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: kremowy
  Głębokość: 21 cm
  Szerokość: 21 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 38 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Waga: 1,35 kg
  Rodzaj: stołowe

  Okrągły klosz to serce lampy, które przyciąga uwagę swoim unikalnym wzorem. Jasny kolor klosza kontrastuje z ciemniejszym, intrygującym wzorem, tworząc harmonijną i efektowną kompozycję. Klosz został wykonany z wielu małych elementów w kształcie zbliżonym do okręgów, każdy z nich ułożony został ręcznie, co nadaje lampie niepowtarzalnego charakteru i indywidualnego wyglądu.

  Nasza witrażowa lampa stołowa Clayre & Eef jest inspirowana projektami artysty szkła Louisa Comfort Tiffany'ego, co czyni ją wyjątkową i niezwykle stylową. Dzięki przepięknemu efektowi witrażu, nasza lampa nie tylko oświetla przestrzeń, ale także dodaje jej głębi, koloru i niezapomnianego klimatu. To więcej niż tylko zwykłe oświetlenie – to prawdziwe dzieło sztuki, które podkreśli wyjątkowy charakter Twojego wnętrza.

  Podsumowując, nasze lampy stołowe Tiffany to nie tylko przedmiot oświetleniowy, to prawdziwe dzieło sztuki, które doda niepowtarzalnego uroku i charakteru Twojemu wnętrzu. Zachęcamy Cię do zakupu i doświadczenia magii lampy Tiffany w swoim domu już dziś!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: