Lampa Tiffany Stołowa Duża 8 Clayre & Eef

5LL-5829

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef o imponujących rozmiarach to istota sztuki w świecie oświetlenia. Jej klosz jest arcydziełem rzemiosła szklarskiego, gdzie każdy element został ułożony ręcznie z najwyższą precyzją. To nie tylko źródło światła, to prawdziwe dzieło sztuki, które rozświetla przestrzeń nie tylko dosłownie, ale i metaforycznie.

More details

1 446,00 zł

  Lampa Tiffany Stołowa Duża 8 Clayre & Eef

  Dodatkowe informacje: poza żarówkami pod kloszem lampa posiada gwint E14 na żarówkę rozświetlającą nogę lampy
  Średnica: 40 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: tworzywo
  Materiał: szkło
  Wysokość: 65 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 60W
  Gwint: E27
  Rodzaj: stołowe
  Waga: 5 kg

  Oto lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef, której klosz wykonany jest z wysokiej jakości szkła, które sprawia wrażenie jakby uchwycone w nim były promienie słońca. Głęboki, błękitny odcień dominuje, przywodząc na myśl spokojne fale morskie. Dodatkowo, subtelne wstawki czerwieni nadają kompozycji niezwykłego kontrastu i energii. To jakby płomienie czerwonych ognisk tańczyły w głębinach oceanu, tworząc spektakularny spektakl światła.

  Lampa sama w sobie jest majestatyczna. Jej solidna podstawa wykonana w kolorze szarym tworzy doskonałe podparcie dla szklanego arcydzieła. Całość emanuje harmonią i równowagą, tworząc wyjątkowy kontrast między mocną podstawą i ozdobnym kloszem.

  To nie tylko lampa, to sposób na ożywienie każdego pomieszczenia. Z powodzeniem stanie się centralnym punktem salonu, sypialni czy biura. W chłodniejsze wieczory zapewni przytulne, ciepłe światło, które otuli Cię w swoim miękkim blasku.

  Lampa Tiffany nie tylko oświetla przestrzeń, ale także ją transformuje. Jej niepowtarzalny design, ręczne wykonanie i niezwykła paleta barw sprawiają, że staje się ona nie tylko funkcjonalnym elementem wystroju, ale również wyrazem Twojego indywidualnego stylu i gustu.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: