Grigio Konsolka Belldeco

C6761IN

Belldeco

Tego produktu brak na magazynie

Stylowa konsolka wykonana z drewna sosnowego oraz płyty MDF. Nogi konsolki mają bardzo ciekawy kształt, a w na ich górnej części znajdują się wypukłe rzeźbienia.

More details

900,00 zł

  Grigio Konsolka Belldeco

  Szerokość: 40cm
  Długość: 75cm
  Wysokość: 75cm

  Piękna konsolka Belldeco z serii Grigio wykonana z drewna sosnowego oraz płyty MDF. Konsolka jest bardzo ciekawie postarzana: na jej jasnych nogach znajdują się liczne ciemniejsze przecierki, natomiast brązowy blat konsolki jest bielony, co oznacza, że w płytkich szczelinach drewna znajduje się biała farba, która efektownie podkreśla fakturę blatu. Nogi konsolki Grigio mają bardzo stylowy kształt, a na ich górnej części znajdują się piękne rzeźbienia. Ciekawy kształt ma także element konsolki podtrzymujący blat i łączący nogi.

  Konsolki Grigio to bardzo ciekawe i oryginalne meble prowansalskie, które nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Konsolka może znaleźć różne zastosowania: świetnie sprawdzi się na przykład w roli toaletki w łazience lub sypialni, a także jako mały stolik pod telefon w salonie lub przedpokoju. Będzie pięknie prezentowała się w domach i mieszkaniach urządzonych w stylu prowansalskim, rustykalnym czy toskańskim.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!