Grigio Stolik Nocny Belldeco

C6487IN

Belldeco

Tego produktu brak na magazynie

Niepowtarzalny, postarzany stolik nocny Belldeco wykonany z drewna jodłowego oraz płyty MDF. Na szufladach znajduje się ciekawy nadruk w stylu retro z motywem nut.

More details

740,00 zł

  Grigio Stolik Nocny Belldeco

  Głębokość: 32,5 cm
  Szerokość: 54 cm
  Materiał: drewno jodłowe, płyta MDF
  Wysokość: 66,5 cm

  Oryginalny stolik nocny w stylu prowansalskim marki Belldeco ze stylowej serii Grigio. Nogi i blat stolika wykonane są z drewna jodłowego i mają ciekawy, zielonkawo-szary kolor. Ich powierzchnia jest pięknie stylizowana i postarzana poprzez ciemniejsze, nieregularne przetarcia. Stolik nocny Grigio ma dwie szuflady, na ich frontowej oraz bocznej powierzchni znajduje się oryginalny nadruk w stylu retro, na którym widoczne są kartki zeszytu do nut. Do otwierania szuflad stolika służą małe, metalowe uchwyty. Dzięki pewnym detalom, stolik nocny Grigio ma bardzo ciekawą formę: jego nogi są lekko zaokrągłone, a dolna krawędź szufladu ma falisty kształt.

  Stoliki nocne Grigio to niepowtarzalne i praktyczne meble prowansalskie Belldeco, które urozmaicą każdą sypialnię czy salon. Świetnie wyglądają we wnętrzach urządzonych w stylu prowansalskim.

   


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Wycofane ze sprzedaży i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!