Sekretarzyk w Stylu Prowansalskim Limena Olive Livin Hill

LIO841

Livin Hill

Wysyłka GRATIS w 24h

Zaprezentuj swoje eleganckie i funkcjonalne podejście do organizacji i zamów sekretarzyk w stylu prowansalskim Limena Olive. Ten urokliwy mebel łączy w sobie wyjątkowy wdzięk stylu prowansalskiego z praktycznymi funkcjami biurka, co sprawia, że staje się on nie tylko piękną dekoracją, ale także użytecznym elementem wyposażenia Twojego domu.

More details

1 780,00 zł

  Sekretarzyk w Stylu Prowansalskim Limena Olive Livin Hill

  Styl: ludwikowski
  Styl: prowansalski
  Rodzaj mebla: sekretarzyk
  Rodzaj mebla: biurko
  Kolor: zielony
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 55 cm
  Szerokość: 80 cm
  Materiał: drewno
  Wysokość: 96 cm
  Gatunek drewna: kauczuk
  Waga: 15 kg

  Sekretarzyk w stylu prowansalskim Limena Olive posiada nadstawkę z trzema szufladkami i półkami, które oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania różnorodnych przedmiotów. Możesz na nich umieścić książki, akcesoria biurowe czy dekoracje, dodające wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

  Pod blatem sekretarzyka znajdują się dwie szufladki z metalowymi uchwytami, pozwalające na przechowywanie dokumentów czy innych potrzebnych rzeczy w zasięgu ręki. Wygodne uchwyty nie tylko ułatwiają korzystanie z szufladek, ale także dodają designerskiego akcentu.

  Nogi sekretarzyka są subtelnie wygięte, podkreślają jego delikatność i elegancję - charakterystyczne dla stylu prowansalskiego. Wygięte nogi to unikalny detal, który dodaje meblowi uroku i finezji.

  Cały mebel został postarzany, co sprawia, że nabiera autentycznego, vintage'owego charakteru. Zielone nogi i szufladki tworzą harmonijną całość z brązowym blatem i nadstawką, wprowadzając do wnętrza subtelny i nostalgiczny klimat.

  Sekretarzyk w stylu prowansalskim od Livin Hill to nie tylko piękny mebel, ale także praktyczne rozwiązanie do pracy i organizacji przestrzeni. Jego różnorodne przegródki i schowki pozwalają na zachowanie porządku w Twoim otoczeniu, co jest szczególnie ważne w domowym biurze czy pracowni.

  Ożyw swoje wnętrze i zamów wyjątkowe meble prowansalskie - najlepsze znajdziesz w naszym sklepie online!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Meble Rustykalne i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!