Regał Loft Tina A J-Line

37808

J-Line by Jolipa

Wysyłka GRATIS! Czas wysyłki: 1-3 tygodnie

Regał Loft Tina J-Line o metalowej konstrukcji i półkach w formie otwartych wnęk to połączenie industrialnej surowości z ciepłem naturalnego drewna. Jego metalowe nogi są solidne, proste i wydają się być jak filary wspierające całą konstrukcję, dodając regałowi charakteru i stabilności.

More details

5 755,00 zł

  Regał Loft Tina A J-Line

  Styl: skandynawski
  Styl: industrialny
  Styl: rustykalny
  Rodzaj mebla: regał
  Kolor: czarny
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 30 cm
  Szerokość: 110 cm
  Materiał: drewno
  Materiał: metal
  Wysokość: 185 cm
  Waga: 54 kg

  Regał Loft Tina J-Line ma półki wykonane z drewna w dwóch kontrastujących kolorach - brązowym i czarnym, prezentują się jak minimalistyczne dzieło sztuki. Ich forma wnęk, pozbawiona tylnej ściany, nadaje regałowi lekkości i przestrzenności, jednocześnie umożliwiając swobodną aranżację przechowywanych przedmiotów.

  Brązowe i czarne odcienie drewna harmonijnie współgrają z metalową konstrukcją, tworząc kontrastowy i wyrazisty efekt wizualny. To regał, który nie tylko pełni funkcję praktyczną, ale również stanowi element dekoracyjny, który wzbogaca wnętrze o swój niepowtarzalny urok.

  W otwartych wnękach regału można eksponować książki, ozdoby, czy inne przedmioty, które chcesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki. To miejsce, gdzie surowość przemysłowego stylu spotyka się z ciepłem naturalnego drewna, tworząc wyjątkową atmosferę loftowego wnętrza. Meble Jolipa to wyjątkowe meble loftowe.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Regały industrialne i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!