Kinkiet Tiffany Witrażowy B Clayre & Eef

5LL-6333

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Kinkiet Tiffany witrażowy Clayre & Eef w odcieniach szarości i bieli to subtelna poezja światła, która wprowadzi do Twojego wnętrza elegancję i wyjątkowy klimat. Jego klosz, wykonany ręcznie z wielu elementów w kształcie rombów, tworzy regularny wzór, nadając kinkietowi niepowtarzalny charakter.

More details

474,00 zł

  Kinkiet Tiffany Witrażowy B Clayre & Eef

  Kolor: szary
  Kolor: biały
  Głębokość: 15 cm
  Szerokość: 18 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: szkło
  Wysokość: 27 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 25W
  Gwint: E14
  Rodzaj: ścienne
  Waga: 0,9 kg

  Najciekawszym elementem tego kinkietu jest precyzyjnie wykonany klosz, w którym dominują stonowane odcienie szarości i bieli. Wielokątne elementy w kształcie rombów układają się w harmonijny wzór, tworząc delikatne świetliste dzieło sztuki. Ręczne wykonanie każdego detalu podkreśla indywidualność kinkietu, czyniąc go wyjątkowym i niepowtarzalnym.

  Kolorystyka szaro-biała kinkietu Tiffany nadaje mu ponadczasowego uroku, idealnie wpisującego się w różne style aranżacyjne. Biel symbolizuje czystość i elegancję, podczas gdy szarość dodaje subtelności i nowoczesności. Gdy kinkiet jest włączony, subtelny wzór rombów ożywa, tworząc przyjemne refleksy światła i cienia.

  Ręczne wykonanie kinkietu to gwarancja staranności i dbałości o detale. Każdy element został starannie dobrany, a następnie ręcznie łączony, tworząc regularny wzór klosza. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykończenie sprawiają, że kinkiet nie tylko pięknie wygląda, ale także jest trwały i niezawodny.

  Kształt rombów w regularnym układzie nadaje kinkietowi subtelnego charakteru. To nie tylko lampa, ale również wyjątkowe dzieło sztuki, które wprowadza do wnętrza delikatność i harmonię. Metalowe elementy, szczególnie widoczne w konstrukcji klosza, dodają kinkietowi subtelności i stylu.

  Kinkiet Tiffany witrażowy Clayre & Eef to niezastąpiony sposób na dodanie elegancji i przytulnego światła do Twojego domu. Niech szaro-biały kinkiet będzie subtelnym akcentem w Twojej przestrzeni, tworząc wyjątkową aurę.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: