Lampa Stołowa Tiffany Słupek I Clayre & Eef

5LL-6332

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Witaj w świecie, gdzie światło staje się nie tylko źródłem jasności, ale także misternym tańcem kształtów i barw. Poznaj lampę Tiffany witrażową – małe dzieło sztuki, które przekracza granice codzienności. W kolorach brązu, bieli i szarości, ta lampa wyróżnia się nie tylko elegancją, ale również nietypowym podejściem do designu.

More details

751,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany Słupek I Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: biały
  Kolor: szary
  Głębokość: 17 cm
  Szerokość: 17 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: szkło
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 43 cm
  Gwint: E27
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Waga: 2,9 kg
  Rodzaj: stołowe

  Znajdź się w abstrakcyjnym labiryncie światła, gdzie klosz lampy przekształca się w trójwymiarową symfonię. Geometryczne wzory, skomponowane z ręcznie układanych elementów w kolorach brązu, bieli i szarości, wprowadzają do pomieszczenia fascynującą dynamikę. To nie tylko lampa stołowa Tiffany słupek, to magiczna brama do krainy wyobraźni.

  Ta lampa Tiffany witrażowa przybiera formę eleganckiego słupka, który wydaje się wznosić w górę, w nieznane przestrzenie designu. Wyrazisty kontrast pomiędzy metalicznym brązem, stonowaną bielą, a subtelnymi odcieniami szarości sprawiają, że lampa staje się punktem centralnym każdego wnętrza. To jak obraz w ruchu, od którego nie możesz oderwać wzroku.

  Każdy element klosza tej lampy został starannie ręcznie wybrany i umieszczony, tworząc niepowtarzalną symetrię i asymetrię jednocześnie. To jak sztuka abstrakcyjna, która z każdym włączeniem lampy odkrywa nowe oblicza. Biel wprowadza świeżość, szarość dodaje subtelności, a brąz nadaje całości elegancji.

  Lampa Tiffany witrażowa w kształcie słupka to nie tylko oświetlenie, to pełnoprawne dzieło sztuki, które daje życie codziennej przestrzeni. Pozwól tej lampie stać się sercem Twojego pomieszczenia, gdzie światło nie tylko rozświetla, ale także opowiada historię o geometrii form i grze barw.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: