Lampa Stołowa Tiffany 4F Clayre & Eef

5LL-6316

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef to nie tylko element oświetlenia, ale również piękny dodatek do Twojego wnętrza. To hołd dla tradycji sztuki witrażowej, której korzenie sięgają czasów Belle Époque.

More details

596,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 4F Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: biały
  Kolor: zielony
  Głębokość: 20 cm
  Szerokość: 20 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: szkło
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 60 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Waga: 1,8 kg
  Rodzaj: stołowe

  Lampa stołowa Tiffany, wyjątkowa perła witrażowej kolekcji, zachwyca swoim klasycznym urokiem, kunsztem wykonania i bogatą paletą barw. To nie tylko oświetlenie - to prawdziwe arcydzieło sztuki, które wnosi do każdego pomieszczenia niepowtarzalny charakter i elegancję.

  Centralnym elementem lampy jest klasyczny klosz wykonany w formie witrażu. To dzieło sztuki, w którym ręczne wykonanie osiąga mistrzowski poziom precyzji. Wiele kolorowych elementów układa się harmonijnie, tworząc wyjątkowe wzory i kompozycje. Witraże te, z delikatnie zakrzywionymi liniami i zawiłymi detalami, nadają lampie niezwykłej głębi i bogactwa. Kiedy lampę zapalasz, światło przenika przez witraże, rzucając na otoczenie kaskadę kolorów i tworząc przy tym przyjemną atmosferę.

  Duża wielkość lampy sprawia, że staje się ona nie tylko źródłem światła, ale także dominującym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu. To meble, które przyciąga spojrzenia, stanowiąc zarówno funkcjonalny element, jak i dzieło sztuki. Wspaniała na stole w salonie, kredensie czy komodzie, nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

  Noga lampy, utrzymana w ciepłym brązowym kolorze, dodaje całości klasy i stabilności. Jej okrągła podstawa sprawia, że lampa stoi pewnie i elegancko na każdej powierzchni. Kształt nogi doskonale współgra z klasycznym stylem klosza, tworząc spójną i estetyczną całość. Zobacz już teraz pozostałe lampy stołowe Tiffany w naszym sklepie!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: