Lampa Stołowa Tiffany Witrażowa 3K Clayre & Eef

5LL-6315

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany witrażowa Clayre & Eef to jakby połączenie natury i sztuki, gdzie dwa klosze w kształcie kwiatów, w delikatnych odcieniach kremu i brązu, tworzą misterną kompozycję na tle oryginalnej, dwójnóg podstawy.

More details

881,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany Witrażowa 3K Clayre & Eef

  Kolor: kremowy
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 28 cm
  Szerokość: 46 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: szkło
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 63 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Gwint: E14
  Rodzaj: stołowe
  Waga: 2,60 kg

  Lampa stołowa Tiffany witrażowa to nie tylko oświetlenie, lecz także wyraz elegancji i ręcznej precyzji, który wplata się w atmosferę każdego wnętrza.

  Klosze w kształcie kwiatów to jakby zwiastun wiosny, gdzie delikatne płatki z kremowego szkła tworzą subtelny kontrast z brązowymi akcentami, tworząc niezwykłe świetliste bukiety. Ręcznie układane wzory ze szkła sprawiają, że każdy kwiat jest unikatowy, a cała lampa staje się jakby ręcznie malowanym obrazem witrażowym. Światło przenikające przez delikatne płatki kloszy rzuca na otoczenie przyjemne, ciepłe refleksy.

  Podstawa lampy, dwie wygięte w łuk nogi, to jakby eleganckie podparcie dla kwiatowej ekstrawagancji. Brązowy kolor podstawy harmonizuje z kolorami kloszy, dodając lampie stabilności i klasy. Dwójnogie łuki są niczym misterna rzeźba, która podkreśla delikatność i jednocześnie stanowi solidne fundamenty dla witrażowego dzieła sztuki.

  Motyw kwiatów w lampie Tiffany to jakby hołd dla natury, który wnosi do wnętrza świeżość i harmonię. Dwukrotny motyw kremowych i brązowych kloszy tworzy kontrast, który jednocześnie wpisuje się w estetykę wielu aranżacji. To jakby dwie unikalne kompozycje, splatające się w jedną harmonijną całość.

  Produkowane przez firmę oferującą duży wybór wzorów, lampy Tiffany to synonim jakości i różnorodności. Ręcznie ułożone wzory ze szkła sprawiają, że każda lampa to nie tylko produkt użytkowy, lecz także niepowtarzalne dzieło sztuki, które wkomponowuje się w charakter każdego pomieszczenia. Nasze lampy witrażowe są dostępne w wielu ciekawych wzorach i kształtach.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: