Lampa Podłogowa Tiffany Witrażowa 3B Clayre & Eef

5LL-6321

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Rozjaśnij swoje wnętrze wyjątkową aurą artystycznego piękna - oto lampa podłogowa Tiffany witrażowa Clayre & Eef. To prawdziwa poezja światła i kolorów, która przenosi Cię w świat elegancji i unikalnej estetyki. Ta lampa nie tylko oświetli pomieszczenie, ale również stanie się centralnym punktem, który przyciągnie wzrok każdego, kto przekroczy próg Twojego domu.

More details

2 514,00 zł

  Lampa Podłogowa Tiffany Witrażowa 3B Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: beżowy
  Wykonanie: produkt wykonany ręcznie
  Głębokość: 50 cm
  Szerokość: 91 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 3
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 200 cm
  Gwint: E27
  Maksymalna moc jednej żarówki: 60W
  Rodzaj: podłogowe
  Waga: 13 kg

  Trzy klosze witrażowe są prawdziwym arcydziełem. Ich brązowe i beżowe odcienie tworzą paletę kolorów, która emanuje ciepłem i harmonią. Abstrakcyjne, geometryczne wzory na kloszach to połączenie sztuki i designu, które wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalny efekt. Każdy detal został starannie zaprojektowany, by stworzyć nie tylko estetyczny, ale i emocjonalny klimat.

  Trzy klosze są przymocowane do wygiętych ku dołowi ramionach metalowych, tworząc piękną i harmonijną kompozycję. To wyjątkowe umiejscowienie kloszy pozwala na równomierne rozproszenie światła, tworząc przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Skierowane ku dołowi, klosze rzucają subtelne światło, które tworzy przytulny nastrój i delikatne cienie na ścianach.

  Ta lampa podłogowa Tiffany witrażowa Clayre & Eef nie jest tylko źródłem światła – to dzieło sztuki, które nadaje pomieszczeniu wyjątkową tożsamość. Jej obecność wprowadza do wnętrza nutę nostalgii i klasyki, a jednocześnie harmonijnie łączy się z nowoczesnym stylem. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie elegancję i wyjątkowość.

  Nasze lampy witrażowe z kolekcji Tiffany to połączenie mistrzowskiego rzemiosła i artystycznej kreatywności. To więcej niż tylko oświetlenie – to dzieło, które ożywi Twoje wnętrze i dodatkowo podkreśli Twój osobisty gust. 


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: