Lampa Stołowa Tiffany 3U Clayre & Eef

5LL-5619

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Witrażowa lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef to zjawiskowy hołd dla natury, gdzie klosz lampy stanowi prawdziwą przestrzeń dla artystycznych witraży. Otwarty ku dołowi, o tradycyjnym kształcie, klosz to symfonia barw i detali, która przywołuje obraz bujnego ogrodu pełnego czerwonych kwiatów i zielonych liści.

More details

605,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 3U Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: wielokolorowy
  Głębokość: 18 cm
  Szerokość: 18 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 30 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 25W
  Waga: 1,1 kg
  Rodzaj: stołowe

  Lampa stołowa Tiffany to nie tylko oświetlenie, lecz również dzieło sztuki, które wprowadza do pomieszczenia atmosferę romantyzmu i harmonii.

  Wzory szklane, ręcznie układane przez rzemieślników, są jakby maleńkimi historiami natury. Klosz zdobią mniejsze i większe witrażowe wzory, przedstawiające krwiste czerwone kwiaty, otoczone zielonymi liśćmi. To połączenie kolorów czerwieni, zieleni, brązu i kremu tworzy niezwykłą paletę, która emanuje ciepłem i przytulnością. Każdy element klosza to jakby małe arcydzieło, które razem tworzą pełną magii całość.

  Kształt klosza, otwartego ku dołowi, umożliwia równomierne rozprzestrzenianie światła, tworząc atmosferę intymności i przytulności. Witrażowe wzory, przedstawiające bujne kwiaty i liście, wprowadzają do pomieszczenia delikatny i naturalny klimat. To nie tylko oświetlenie, lecz także okno do magicznego ogrodu, gdzie światło przenika przez witraże, rzucając kolorowe refleksy na otaczające wnętrze.

  Podstawa lampy, utrzymana w brązowym kolorze, to solidna konstrukcja, której liczne rzeźbienia są niczym misterny ornament. Detale te dodają lampie niepowtarzalnego charakteru, jednocześnie nawiązując do tradycji rzemiosła artystycznego. Rzeźbienia na podstawie są jakby odzwierciedleniem witrażowych wzorów klosza, tworząc spójną całość. Lampy witrażowe naprawdę zachwycają!

  Produkowane przez Clayre & Eef od blisko 40 lat, lampy stołowe Tiffany to połączenie tradycji, doświadczenia i nowoczesnego podejścia do wzornictwa. Duży wybór wzorów pozwala na znalezienie lampy idealnie pasującej do indywidualnych upodobań każdego klienta.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: