Lampa Witrażowa Tiffany Kolumna D Clayre & Eef

5LL-6298

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa witrażowa Tiffany kolumna to jakby kawałek natury przeniesiony do wnętrza, gdzie klosz w kształcie okrągłej kolumny jest niczym witrażowa opowieść o zielonych liściach i czerwonych kwiatach.

More details

740,00 zł

  Lampa Witrażowa Tiffany Kolumna D Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: wielokolorowy
  Głębokość: 15 cm
  Szerokość: 15 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 26 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Waga: 1,4 kg
  Rodzaj: stołowe

  Lampa witrażowa Tiffany kolumna to nie tylko oświetlenie, lecz także artystyczna podróż do świata barw i form, która wnosi do pomieszczenia niepowtarzalny urok i atmosferę elegancji.

  Kolumnowy kształt klosza to jakby architektoniczny element, który ukazuje misternie ułożone wzory ze szkła. Ręcznie układane liście i kwiaty tworzą kunsztowną kompozycję, która przypomina o urokach przyrody. Klosz, niczym kolorowy witraż, przepuszcza światło, tworząc w pomieszczeniu niezwykły taniec refleksów.

  Motyw zielonych liści i czerwonych kwiatów to jakby pean na cześć natury, wprowadzający do wnętrza świeżość i harmonię. Każdy liść jest jakby ręcznie malowanym obrazem, a kwiaty dodają kloszowi intensywności kolorów. To jakby malowniczy ogród przeniesiony na witrażowy klosz, gdzie każdy detal jest starannie wybrany i umieszczony.

  Podstawa lampy, utrzymana w ciepłym odcieniu brązu, stanowi solidne podparcie dla witrażowego dzieła sztuki. Brązowy kolor harmonizuje z kolorami klosza, jednocześnie podkreślając elegancję i styl lampy. To niemal jak podstawa dla przyrody, na której kwitną witrażowe liście i kwiaty.

  Produkowane przez Clayre od 1985 roku, lampy witrażowe oraz inne lampy stołowe Tiffany to połączenie tradycji i nowoczesności. Duży wybór wzorów pozwala na znalezienie lampy idealnie wpisującej się w indywidualny gust. Ręcznie ułożone wzory ze szkła sprawiają, że każda lampa to unikatowe dzieło sztuki, które nadaje przestrzeni wyjątkowy charakter.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: