Lampa Witrażowa Tiffany Kolumna B Clayre & Eef

5LL-6301

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa witrażowa Tiffany kolumna Clayre & Eef to zjawiskowe połączenie kunsztu artystycznego i funkcjonalności, a jej klosz w kształcie kolumny jest prawdziwym arcydziełem wzornictwa.

More details

917,00 zł

  Lampa Witrażowa Tiffany Kolumna B Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: wielokolorowy
  Głębokość: 15 cm
  Szerokość: 15 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 36 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Waga: 1,8 kg
  Rodzaj: stołowe

  Lampa witrażowa Tiffany kolumna ma wyrafinowane zdobienia na kloszu, które tworzą harmonię natury i abstrakcji, przywołując wrażenie mistycznego ogrodu w samym sercu lampy.

  Klosz, przypominający kolumnę, jest ozdobiony kolorowymi elementami, wśród których dominują zielone liście oraz wzory w chłodnych odcieniach błękitu i fioletu. Liście, jakby poruszone delikatnym wiatrem, nadają lampie życia i naturalności. Kształt kolumny sprawia, że światło przechodzi przez witraże w jednolity sposób, tworząc subtelny i spokojny blask.

  Zieleń liści, błękitne i fioletowe wzory stanowią spójną całość, tworząc niezwykły efekt świetlny wokół lampy. Kolorowe witraże nadają pomieszczeniu przyjemny, otulający charakter, tworząc aurę spokoju i elegancji. Wzory te, choć abstrakcyjne, przypominają nieco sztukę naturalną, co sprawia, że lampa wprowadza do wnętrza pewien element magii i tajemniczości.

  Podstawa lampy, wykonana z ciepłego brązu, stanowi solidne i stylowe podparcie dla klosza. Jej prostota kontrastuje z bogactwem wzorów na górnej części lampy, jednocześnie harmonizując z kolorystyką. Rzeźbienia na podstawie są delikatne i starannie wykonane, dodając lampie eleganckiego wykończenia. To nie tylko element konstrukcyjny, ale również ozdobny, który podkreśla całą estetykę lampy.

  Lampy stołowe Tiffany to lampy witrażowe od Clayre & Ee, które są nie tylko źródłem światła, ale również środkiem artystycznego wyrazu.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: