Lampa Witrażowa Tiffany Kolumna A Clayre & Eef

5LL-6302

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa witrażowa Tiffany kolumna Clayre & Eef to harmonia sztuki, elegancji i przyrody. Jej klosz w formie kolumny okrągłej to nie tylko źródło światła, ale także niezwykłe dzieło sztuki, które wprowadza do przestrzeni niepowtarzalny urok.

More details

740,00 zł

  Lampa Witrażowa Tiffany Kolumna A Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: kremowy
  Głębokość: 15 cm
  Szerokość: 15 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 26 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 40W
  Waga: 1,4 kg
  Rodzaj: stołowe

  Lampa witrażowa Tiffany kolumna ma klosz zdobiony motywem ważki w kolorze żółtym. Lampa stanowi wyraz wyrafinowanego rzemiosła, a brązowa podstawa dodaje całej kompozycji solidności i klasy.

  Wzory ze szkła, układane ręcznie, sprawiają, że każda lampa Tiffany staje się unikatowym arcydziełem. Klosz, w kształcie kolumny, jest jak magiczna latarnia, którą zdobi delikatna ważka w intensywnym kolorze żółtym. To połączenie subtelnego wzoru z jaskrawym kolorem dodaje lampie wyjątkowego charakteru. Ważka, unosząca się w przestrzeni, sprawia wrażenie, jakby właśnie wylądowała na kolumnej strukturze, nadając lampie delikatności i lekkości.

  Kolor brązowy podstawy stanowi solidne fundament, który jednocześnie komponuje się z całą kompozycją. Rzeźbienia na powierzchni podstawy są delikatne, nawiązując do naturalnych elementów. Brąz, łącząc się z intensywnym żółtym kloszem, tworzy zgrany duet, który zarazem podkreśla elegancję lampy, jak i wprowadza do pomieszczenia ciepłą aurę.

  Firma Clayre & Eef, zajmująca się produkcją lampy Tiffany od 1985 roku, zdobyła uznanie za jakość i oryginalność swoich produktów. Duży wybór wzorów pozwala na dopasowanie lampy do indywidualnych preferencji każdego klienta. To nie tylko oświetlenie, lecz także wyjątkowy element dekoracyjny, który wnosi do wnętrza niepowtarzalny charakter. Każda lampa to nie tylko przedmiot użytkowy, ale i dzieło sztuki, które podkreśla indywidualność i styl użytkownika.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: