Lampa Stołowa Tiffany 3C Clayre & Eef

5LL-6273

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Witrażowa lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef to kwintesencja elegancji i tradycji, gdzie każdy detal jest jakby rzeźbiony z myślą o wyjątkowym pięknie. Klosz lampy w klasycznym kształcie, otwartym ku dołowi, to prawdziwe arcydzieło geometrycznej precyzji i harmonii odcieni brązu i kremu.

More details

672,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 3C Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: kremowy
  Głębokość: 21 cm
  Szerokość: 21 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 39 cm
  Gwint: E14
  Maksymalna moc jednej żarówki: 25W
  Waga: 1 kg
  Rodzaj: stołowe

  Witrażowa lampa stołowa Tiffany to nie tylko źródło światła, ale także dzieło sztuki, które przywołuje ducha rzemiosła artystycznego.

  Wzory szklane, układane ręcznie przez rzemieślników, tworzą subtelny taniec geometrycznych form. Klosz składa się z mniejszych i większych elementów, które harmonijnie ze sobą współgrają. Odcienie brązu i kremu nadają lampie Tiffany wyrafinowanego charakteru, przenosząc nas w atmosferę tradycji i klasyki. To połączenie detalu i umiejętności ręcznej pracy, które czyni każdą lampę unikalną.

  Kształt klosza, tradycyjny i jednocześnie ponadczasowy, otwarty ku dołowi, sprawia, że światło emanuje z lampy równomiernie i bezpośrednio. Geometryczne elementy klosza dodają pomieszczeniu subtelnej struktury, tworząc interesującą grę światła i cienia. Lampa nie tylko oświetla, ale także nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, łącząc w sobie funkcjonalność i estetykę.

  Podstawa lampy, utrzymana w brązowym kolorze, stanowi solidny fundament, który jednocześnie jest dziełem sztuki. Rzeźbienia na podstawie są niczym misterna ornamentacja, dodająca lampie dodatkowego uroku. Detale te sprawiają, że podstawa staje się samodzielnym elementem dekoracyjnym, harmonijnie współgrającym z kloszem.

  Produkowane przez Clayre & Eef od blisko 40 lat, lampy Tiffany to nie tylko wybór oświetlenia, ale także wybór stylu i tradycji. Bogaty wybór wzorów pozwala na znalezienie lampy, która doskonale wpisuje się w indywidualne preferencje każdego klienta.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: