Lampa Stołowa Tiffany 3A Clayre & Eef

5LL-1208

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef to arcydzieło sztuki i funkcjonalności, której piękno jest nie do przeoczenia. Jej klasyczny kształt klosza oraz rzeźbiona podstawa i noga w głębokim odcieniu ciemnego koloru sprawiają, że ta lampa to nie tylko źródło światła, ale także wyjątkowy element dekoracyjny, który nadaje każdemu pomieszczeniu charakteru i elegancji.

More details

1 383,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 3A Clayre & Eef

  Kolor: brązowy
  Kolor: wielokolorowy
  Głębokość: 41 cm
  Szerokość: 41 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 60 cm
  Gwint: E27
  Maksymalna moc jednej żarówki: 60W
  Waga: 4,98 kg
  Rodzaj: stołowe

  Najpiękniejszym elementem tej witrażowej lampy stołowej są przepiękne wzory w kolorze zielonym i niebieskim, zdobiące klosz. Ręcznie wykonane witraże o ciepłych odcieniach tych kolorów nadają lampie niepowtarzalny urok. Wzory te, inspirowane naturą, są jak malowane akwarelą, co nadaje pomieszczeniu atmosferę spokoju i harmonii.

  Ręczne wykonanie tej lampy to nie tylko element dekoracyjny, ale również dowód na wysoką jakość rzemiosła. Każdy kawałek szkła jest starannie dobrane i łączone, tworząc precyzyjne wzory. To dzieło sztuki, które emanuje indywidualnym charakterem i dbałością o detale, czyniąc każdy egzemplarz unikalnym.

  Rzeźbiona podstawa i noga lampy stołowej w ciemnym kolorze doskonale kontrastują z witrażowym kloszem, dodając produktowi solidności i elegancji. Detale konstrukcyjne są starannie wykończone, co sprawia, że lampa prezentuje się nie tylko jako funkcjonalne oświetlenie, ale również jako piękny element dekoracyjny, który przyciąga uwagę.

  Lampa stołowa Tiffany to nie tylko estetyczny dodatek do wnętrza, ale również sposób na stworzenie wyjątkowej atmosfery. Kiedy zapalasz światło, klosz ożywa w kolorowych refleksach światła, tworząc magiczną aurę wokół siebie. To niezwykłe połączenie światła i koloru sprawia, że lampa staje się nie tylko praktycznym źródłem światła, ale także artystycznym wyrazem indywidualnego stylu.

  Solidna konstrukcja lampy Tiffany od Clayre & Eef gwarantuje trwałość i niezawodność. Metalowe elementy są starannie wykonane, dodając lampie subtelności i stylu.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: