Lampa Stołowa Tiffany 8A Clayre & Eef

5LL-1204

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Główną cechą jaką wyróżnia się ta lamoa stołowa Tiffany Clayre & Eef, jest klosz wykonany ręcznie, z wielu drobnych elementów w różnych kolorach, które tworzą harmonijną kompozycję z subtelnym akcentem kontrastowego niebieskiego.

More details

1 311,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 8A Clayre & Eef

  Kolor: wielokolorowy
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 41 cm
  Szerokość: 41 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: szkło
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 60 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 60W
  Gwint: E27
  Rodzaj: stołowe

  Witaj w świecie niezwykłych lamp z kolekcji Tiffany, gdzie tradycja rzemiosła spotyka się z nowoczesnym designem, tworząc unikalne dzieła sztuki, które ożywią Twoje wnętrza barwnym blaskiem i wyjątkowym stylem. Przedstawiamy Ci naszą lampę stołową, która wyróżnia się subtelnym pięknem i niezwykłą finezją wykonania.

  Klosz ma subtelnie pofalowaną dolną krawędź, co nadaje mu niezwykłą delikatność i elegancję. To jak spojrzenie na delikatny taniec świateł i cieni, które tworzą magiczną atmosferę wokół lampy.

  Wzory na kloszu przypominają liście i kwiaty, które przywodzą na myśl urok natury i świeżość wiosennego ogrodu. To jak chwila spędzona wśród kolorowych kwiatów, gdzie każdy detal jest jak mała enigma, skrywająca tajemnicę i urok.

  Lampy Tiffany są inspiracją dla wielu twórców, a nasza lampa stołowa jest tego doskonałym przykładem. Jej przepiękny design i niezwykła estetyka sprawią, że stanie się ona nie tylko funkcjonalnym elementem Twojego wnętrza, ale także jego wyjątkową ozdobą.

  Podsumowując, nasza lampa stołowa z kolekcji Tiffany to połączenie tradycji, rzemiosła i inspiracji, które wniesie do Twojego domu magię i wyjątkowość. Zachęcamy Cię do zakupu i doświadczenia niezwykłej atmosfery, którą stworzysz, wybierając lampy Tiffany od Clayre & Eef!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: