Lampa Stołowa Tiffany 7A Clayre & Eef

5LL-1206

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef to niezwykłe połączenie elegancji, rzemiosła artystycznego i funkcjonalności, której piękno rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia.

More details

1 403,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 7A Clayre & Eef

  Kolor: wielokolorowy
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 47 cm
  Szerokość: 47 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: szkło
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 60 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 60W
  Gwint: E27
  Rodzaj: stołowe

  Oto wyjątkowa lampa stołowa Tiffany - jej ciepłe kolory i wyjątkowe detale sprawiają, że staje się ona nie tylko źródłem światła, ale również fascynującym elementem dekoracyjnym, który dodaje wyrafinowanego charakteru każdemu wnętrzu.

  Centralnym elementem tej witrażowej lampy stołowej są przepiękne, wielokolorowe wzory zdobiące klosz. Ręcznie wykonane witraże o różnorodnych odcieniach nadają lampie niepowtarzalny urok. Wzory te, zainspirowane naturą i sztuką, tworzą barwną paletę, która wspaniale rozprasza światło, nadając pomieszczeniu unikalną atmosferę ciepła i harmonii.

  Rzeźbiona noga w kolorze brązowym to wyraz doskonałego kunsztu i stylu. Detale rzeźbienia dodają lampie solidności i elegancji, sprawiając, że staje się ona nie tylko funkcjonalnym elementem, ale również dziełem sztuki. Kunsztowność nogi lampy tworzy subtelny kontrast z kolorowymi witrażami, tworząc spójną i harmonijną całość.

  Ręczne wykonanie tej lampy Tiffany to gwarancja unikalności każdego egzemplarza. Każdy kawałek szkła jest starannie dobrane, a następnie ręcznie łączony, aby stworzyć precyzyjne wzory. To nie tylko lampa, to dzieło sztuki, które emanuje indywidualnym charakterem i dbałością o detale.

  Lampa stołowa od Clayre & Eef to nie tylko estetyczny dodatek do wnętrza, ale również sposób na stworzenie magicznej atmosfery. Kiedy zapalasz światło, klosz wypełnia się intensywnymi barwami, a wielobarwne refleksy tańczą wokół, tworząc wyjątkowy efekt wizualny. To niezwykłe połączenie światła i koloru sprawia, że lampa staje się nie tylko praktycznym źródłem światła, ale także wyrazem artystycznego stylu.

  Solidna konstrukcja lampy Tiffany gwarantuje trwałość i niezawodność. Metalowe elementy są starannie wykonane, co dodaje lampie subtelności i stylu.


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: