Lampa Stołowa Tiffany 6A Clayre & Eef

5LL-1207

Clayre & Eef

Wysyłka GRATIS w 6-14 dni!

Lampa stołowa Tiffany Clayre & Eef to kwintesencja piękna, elegancji i wyrafinowanego stylu. Jej witrażowy klosz, wykonany ręcznie z małych elementów w kształcie kwiatów i liści, to nie tylko oświetlenie, ale również wyjątkowe dzieło sztuki, które wnosi do każdego pomieszczenia niezwykłą harmonię i atmosferę.

More details

1 622,00 zł

  Lampa Stołowa Tiffany 6A Clayre & Eef

  Kolor: wielokolorowy
  Kolor: brązowy
  Głębokość: 46 cm
  Szerokość: 46 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 2
  Materiał: szkło
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Wysokość: 60 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 60W
  Gwint: E27
  Rodzaj: stołowe

  Lampa stołowa Tiffany ma misternie wykonany klosz, na którym dominują niebieskie kwiaty i zielone liście. Każdy kawałek szkła, ręcznie dobrane i ułożone w precyzyjne wzory, tworzy efektowną kompozycję kolorów. Ręczne wykonanie podkreśla indywidualność każdej lampy, czyniąc ją niepowtarzalnym dziełem sztuki.

  Niebieskie kwiaty na kloszu emanują spokojem i delikatnością, tworząc wrażenie jakby czas zatrzymał się w ogrodzie pełnym kwiatów. Zielone liście dodają lampie stołowej żywotności i świeżości. Kiedy lampa jest włączona, kolory ożywają, tworząc magiczną aurę, która wprowadza do pomieszczenia wyjątkowy klimat.

  Ręczne wykonanie lampy podkreśla dbałość o detale i wysoką jakość materiałów użytych do produkcji. Solidna konstrukcja i precyzyjne wykończenie sprawiają, że lampa jest nie tylko estetyczna, ale także trwała i niezawodna. Metalowe elementy, szczególnie wyeksponowane w kloszu, dodają lampie subtelności i elegancji.

  Kształt klosza, układający się w romantyczny motyw kwiatowy, dodaje lampie Tiffany uroku i delikatności. To nie tylko oświetlenie, to również wyraz artystycznego piękna, który doskonale wpisuje się w różne style aranżacyjne. Lampa stołowa Tiffany to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale również wyjątkowy element dekoracyjny, który podkreśla wyjątkowy charakter każdego pomieszczenia.

  Wprowadź do swojego wnętrza magię kolorów i wybierz nasze lampy Tiffany!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: