Witrażowa Lampa Stołowa Tiffany Ryba Clayre & Eef

5LL-6005

Clayre & Eef

Tego produktu brak na magazynie

Nasza witrażowa lampa stołowa Tiffany Ryba to prawdziwy majstersztyk, który przeniesie Cię w świat podwodnych przygód i tajemniczych głębin. Kształt ryby, z pomarańczowymi łuskami i zielonymi płetwami, nadaje lampie niezwykłej ekspresji i dynamizmu. 

More details

674,00 zł

  Witrażowa Lampa Stołowa Tiffany Ryba Clayre & Eef

  Kolor: wielokolorowy
  Głębokość: 23 cm
  Szerokość: 29 cm
  Ilość miejsc na żarówki: 1
  Materiał: metal
  Materiał: żywica polimerowa
  Materiał: szkło
  Wysokość: 18 cm
  Maksymalna moc jednej żarówki: 25W
  Gwint: E14
  Rodzaj: stołowe
  Waga: 1 kg

  Witaj w magicznym świecie lampy stołowej w kształcie ryby – wyjątkowego dzieła, które nie tylko oświetli Twoje wnętrze, ale także ożywi je swoim niepowtarzalnym urokiem i fantazyjnym stylem. To nie tylko oświetlenie, to prawdziwe dzieło sztuki, które stanie się centralnym punktem każdego wnętrza, przyciągając spojrzenia i wywołując uśmiech na twarzach obserwatorów.

  Ale to nie wszystko! Nasza lampa została wykonana z wielu małych elementów, każdy z nich ułożony został ręcznie. Dzięki temu każdy detal jest perfekcyjnie dopracowany, co nadaje lampie niepowtarzalnego charakteru i autentyczności. To prawdziwa rękojmia jakości i wyjątkowości.

  Zainspirowani magią podwodnego świata, stworzyliśmy lampę, która nie tylko oświetli przestrzeń, ale także przeniesie Cię w świat marzeń i fantazji. Jej niebanalny design sprawi, że każdy, kto ją zobaczy, będzie zachwycony jej wyjątkowym urokiem i niezwykłą estetyką.

  Podsumowując, nasze lampy stołowe Tiffany w kształcie ryby to nie tylko przedmiot oświetleniowy – to prawdziwe dzieło sztuki, które ożywi Twoje wnętrze i sprawi, że każdy dzień będzie pełen magii i inspiracji. Zachęcamy Cię do zakupu i doświadczenia niezwykłej atmosfery, którą stworzy nasza lampa już dziś!


  Chcesz zobaczyć inne modele? Kliknij na Lampy Tiffany i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  Klienci kupili także: