Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zegary prowansalskie to takie zegary ścienne, które powinny nie tylko pokazywać godzinę, ale także być przedmiotami, które pełni funkcję dekoracyjną. Powinny więc być eleganckie, stylowe i pełne klasy. Dokładnie takie, jak każdy zegar Belldeco, stylowy zegar retro oraz oryginalny zegar dworcowy, który znajdziecie w naszym sklepie. W przypadku większych wnętrz zapraszamy do obejrzenia dużych zegarów ściennych, bardzi licznych w naszej ofercie.

Zegary 

  • Drewniane zegary ścienne
    W tej kategorii znajdą Państwo niepowtarzalne zegary ścienne w stylu prowansalskim, a wśród nich: okrągłe, prowansalskie zegary, zegary w stylu retro i vintage oraz zegary Belldeco.
  • Zegary dworcowe i metalowe
    Stylowe zegary dworcowe o różnych wzorach, a także zegary ścienne Belldeco. Dzięki nim nie tylko sprawdzisz godzinę, ale także ozdobisz każdą ścianę!
  • Zegary stojące
    Oto nasze stylowe i niepowtarzalne zegary stojące w stylu prowansalskim! Znajdą tu Państwo oryginalne zegary w kształcie budzików oraz zegary Belldeco.