Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zegary 

Zegary prowansalskie to takie zegary ścienne, które powinny nie tylko pokazywać godzinę, ale także być przedmiotami, które pełni funkcję dekoracyjną. Powinny więc być eleganckie, stylowe i pełne klasy. Dokładnie takie, jak każdy zegar Belldeco, stylowy zegar retro oraz oryginalny zegar dworcowy, który znajdziecie w naszym sklepie. W przypadku większych wnętrz zapraszamy do obejrzenia dużych zegarów ściennych, bardzi licznych w naszej ofercie.

  • Drewniane zegary ścienne

    W tej kategorii znajdą Państwo niepowtarzalne zegary ścienne w stylu prowansalskim, a wśród nich: okrągłe, prowansalskie zegary, zegary w stylu retro i vintage oraz zegary Belldeco.

  • Zegary dworcowe i metalowe

    Stylowe zegary dworcowe o różnych wzorach, a także zegary ścienne Belldeco. Dzięki nim nie tylko sprawdzisz godzinę, ale także ozdobisz każdą ścianę!

  • Zegary stojące

    Oto nasze stylowe i niepowtarzalne zegary stojące w stylu prowansalskim! Znajdą tu Państwo oryginalne zegary w kształcie budzików oraz zegary Belldeco.