Konsole

Konsole prowansalskie, a także w stylu skandynawskim oraz loftowym stanowią hit meblarski ostatnich lat. Tego typu stoliki przyścienne wkroczyły na salony już pod koniec XVII wieku i znów powracają do wielu mieszkań, zdobiąc pokoje dzienne, przedpokoje, domowe gabinety, jak i biblioteczki. W tej kategorii znajdziesz konsole prowansalskie oraz industrialne w wielu odsłonach, różniące się między sobą zastosowanymi podczas produkcji materiałami, zdobieniami, kolorami, jak i formą. Obejrzyj nasze meble prowansalskie - jest w czym wybierać, do czego zachęcamy!

Konsole prowansalskie i nie tylko

Musisz umeblować wąski korytarz, wypełnić niewielką przestrzeń między regałami, a może po prostu szukasz designerskiego mebla? Konsole prowansalskie, w stylu skandynawskim oraz loftowym świetnie spiszą się w każdej z tych sytuacji. W porównaniu do klasycznych stołów czy biurek są one o wiele węższe, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. W zależności od modelu konsole w stylu prowansalskim i nie tylko:

  • mogą, ale nie muszą mieć umieszczone pod blatem wąskie szuflady, w sam raz do przechowywania drobiazgów,
  • mogą być jedynie wsparte na nóżkach, ale i posiadać praktyczne, odsłonięte półki, na których można ustawić dekoracje, jak i często wykorzystywane przedmioty,
  • mogą mieć stylizowane blaty. Znajdujące się w tej kategorii konsole skandynawskie, prowansalskie, nowoczesne oraz glamour posiadają zazwyczaj proste, klasyczne blaty. W naszym sklepie nie brakuje jednak propozycji bardziej oryginalnych, takich jak konsole przypominające walizki, kominki, a nawet pojazdy.

Oprócz konsol prowansalskich uwagę przyciągają także loftowe konsole o prostych kształtach, gdzie czerń oraz blaty i półki wyglądające jak naturalne drewno, świetnie wpisują się w nowoczesne i surowe aranżacje.

 

Umieszczone przez nas w tej kategorii konsole w stylu prowansalskim, industrialnym i skandynawskim świetnie będą komponować się z innymi meblami. Wizualnie dopełnią one np. biurka prowansalskie lub sekretarzyki, znajdujące się w tym samym pomieszczeniu.

Filtruj

Szerokość (dłuższy bok):
cm cm
Głębokość (krótszy bok):
cm cm
Wysokość:
cm cm
Cena
Rodzaj mebla:
Materiał:
Kolor:
Styl:
Producent:
Filtruj