Ogród

 • Dekoracje ogrodowe

  Zadbana zieleń cieszy oko i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Umieszczone przez nas w tej kategorii ozdoby do ogrodu są uniwersalne i pomogą Ci stworzyć wyjątkowe kompozycje. Najczęściej wykonane są one z drewna oraz metalu - świetnie zatem poradzą sobie z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Ozdoby ogrodowe możesz także śmiało ustawić na balkonie albo tarasie, podkreślając tym samym styl prowansalski, skandynawski, czy też rustykalny. Sprawdź, co jako Belldeco sklep online przygotowaliśmy dla Ciebie tym razem! 

 • Dekoracje ogrodowe do wbicia w ziemię

  Stylowe, a przy tym oryginalne dekoracje ogrodowe do wbicia w ziemię cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników zieleni. Są to produkty odpowiednio wyważone, dzięki którym z łatwością wzbogacisz swoje roślinne kompozycje - ozdoby wystarczy wbić głęboko w grunt i gotowe! Można nimi także udekorować balkon lub taras, umieszczając, np. w donicach z domową roślinnością. Wymiary i specyfikacje wszystkich produktów umieściliśmy w ich opisach. 

 • Dzwonki żeliwne

  Klasyczny, a może z uroczym dodatkiem? Jaki dzwonek żeliwny lepiej odnajdzie się w Twoim ogrodzie lub na werandzie? Bez względu na odpowiedź oba warianty znajdziesz w naszej ofercie. Przygotowaliśmy coś specjalnego dla fanów dekoracji i sprowadziliśmy żeliwne dzwonki zaprojektowane oraz wyprodukowane przez takie firmy jak Clayre & Eef. Cena produktów adekwatna jest to ich jakości oraz wytrzymałości na niekorzystne warunki atmosferyczne panujące w polskim klimacie. 

 • Dzbanki, konewki ozdobne, kanki

  Już od kilku sezonów dzbanki ozdobne, kanki oraz konewki zdobią ogródki, werandy, ale i wnętrza mieszkań, które zaaranżowane zostały w duchu prowansalskich oraz skandynawskich trendów. Jako sklep nie mogliśmy tego przeoczyć, dlatego też stworzyliśmy kategorię, w której znajdują się produkty takich marek jak Clayre & Eef. Niektórych z nich można używać na co dzień, inne natomiast pełnią funkcję typowo dekoracyjną. 

 • Klatki ozdobne

  Klatki ozdobne na kwiaty, świeczki i sezonowe stroiki to świetny sposób na to, aby udekorować dom i zadbać o jego unikalny charakter.  Z tą myślą powstała ta kategoria, w której nie brakuje wielu produktów, różniących się od siebie pod względem kształtu, rozmiaru oraz wybarwienia. Klatki ozdobne wyglądają jak te dla ptaków i są dużym polem do popisów dla osób kreatywnych. Najczęściej wykonane są one z metalu, dlatego też śmiało można je postawić na balkonie, czy też zawiesić w ogrodzie - pełna dowolność. 

 • Kwietniki i szklarenki
 • Meble ogrodowe

  Industrialne oraz prowansalskie meble ogrodowe to wyjątkowe ławki, stoliki, fotele, a także stojaki na akcesoria, które znajdziesz w naszej ofercie. Zatroszczyliśmy się o to, aby wśród wielu produktów od znakomitych producentów nie zabrakło mebli rattanowych, metalowych, a także stolików z ozdobnymi blatami. Sprzedawane przez nas industrialne oraz prowansalskie meble ogrodowe z powodzeniem ustawisz nie tylko w ogródku, ale i pod altanką, czy też na balkonie - pełna dowolność. Dzięki dużej różnorodności oraz oryginalnym propozycjom każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

 • Osłonki na doniczki
 • Ozdobne domki dla ptaków
 • Podpory do pnączy
 • Poidełka dla ptaków
 • Skrzynki na listy
 • Termometry i deszczomierze
 • Wianki ozdobne i dekoracje wiszące
 • Wycieraczki

  Wycieraczki przed drzwi to jeden z produktów, który każdy powinien posiadać. Każdego dnia wykorzystujemy je do tego, aby ochronić podłogę przed brudem i wilgocią. Oferowane wycieraczki przed dom są szczególnie przydatne w sezonie jesienno-zimowym, kiedy to pogoda staje się kapryśna. Dzięki nim można ograniczyć ryzyko poślizgnięcia się, a przy okazji przywitać gości ciekawym i niebanalnym wzorem.

Filtruj

Kategoria:
Cena:
Producent:
Filtruj