Zegary Z Lawendą

Kolejna nasza fantastyczna zakładka to są zegary ścienne, szeroka oferta zapewnia dopasowany wybór dla każdej osoby, dla każdego wnętrza. Zegarów jest wiele i wszystkie się od siebie różnią, w naszym sklepie internetowym znaleźć można między innymi zegary metalowe, zegary dworcowe, zegary z lawendą. Dzisiaj postaramy się pokazać każdy rodzaj dostępnych u nas zegarów, jednak skupimy się na tych, których grafika wskazuje na francuski klimat prosto z ciepłej Prowansji. Czym tak naprawdę jest zegar prowansalski – już odpowiadamy, te przedmioty są pięknymi dodatkami, które dodają nutki delikatności, romantyzmu do każdej aranżacji.

Zegary z lawendą to zazwyczaj zegary posiadające średnice mającą 34cm, przepięknie prezentującą się grafikę, która stwarza wrażenie obrazu na ścianie, a dodatkowo ich cena jest dostosowana do każdej kieszeni. Proszę tylko spojrzeć oto tylko kilka produktów z naszego sklepu.

jasny zegar z lawendą w wazonie oraz czerwonymi cyframi
Zegar Z Lawendą

Zegar ścienny posiadający jasne tło w lekko pożółkłym odcieniu na którym widoczny jest bukiecik lawendy umieszczony w niezwykłym wazonie, dodatkowo zobaczyć można tutaj ozdobne buteleczki, oraz wiaderko z kwiatami w środku. Na tej grafice widoczny jest także owad w postaci dużej muchy, co podkreśla jego prowansalski styl.

jasny zegar ozdobiony lawendą w dzbanie oraz czajniczkiem
Zegar Z Lawendą

Kolejny jasny zegar prowansalski posiada duże, czerwone cyfry, bukiet fioletowej lawendy umieszczony w dzbanie, zaś obok niego stoi dzbanuszek do herbaty oraz latający motylek. Polecamy te wspaniałe zegary ścienne!

mła tarcza umiejscowiona na obrazku z lawendą
Zegar Ścienny Prowansalski

Następny rodzaj zegarów to nie duża tarcza zamieszczona na obrazku, który posiada finezyjny kształt, jasne tło a na nim motyw lawendy w różnej postaci. Piękne kolory, delikatne wzory to genialny pomysł aby takie dodatki zostały zawieszone na ścianie.

Nasze metalowe zegary ścienne to także zbiór solidnie wykończonych produktów, które są łatwe w czyszczeniu i prezentują się niesamowicie pięknie. W tym rodzaju także dostępne są modele z lawendowym dodatkiem. Oto jeden z nich:

okrągły zegar z motywem lawendy posiadający metalową, jasna ramę
Zegar Prowansalski Z Lawendą

Okrągły zegar mający białą tarczę, ciemne cyfry, grafikę lawendy w stylu prowansalskim, są tutaj także ozdobne, ciemne wskazówki. Całość została zabezpieczona metalową ramą oraz plastikową szybką, która chroni delikatne wskazówki tego zegara przed uszkodzeniem.

tarcza z lawendą umieszczona w metalowej owalnej ramie
Owalny Zegar Z Lawendą

Owalny, nie za duży zegar prowansalski posiadający jasną, grubszą ramę oraz bukiecik dość realistycznie wyglądającej lawendy, a także w tle widoczne są postarzane napisy.

Zegary z lawendą to wspaniałe dodatki ścienne, które przykują uwagę każdego kto tylko na nie spojrzy. Prezentują się one jak prawdziwe, pięknie wykończone obrazy, w niskich cenach. Bogata oferta pomoże wybrać przedmiot oryginalny i odpowiedni dla każdej aranżacji. Zapraszamy do przejrzenia całego naszego sklepu nie tylko pod kątem zegarów, ale także wszystkich innych dodatków lub mebli. Zachęcamy do poznania wszystkich naszych producentów, którzy pokazują się jak z najlepszej strony przedstawiając swoje pomysły. Zachęcamy także do kontaktu w razie pytań i wątpliwości.