Łazienka W Stylu Prowansalskim

Łazienka w naszym domu odgrywa bardzo ważną rolę, mimo tego że statystycznie spędzamy w niej najmniej czasu. Jest to miejsce magiczne zapewniające chwilę relaksu po ciężkim, zabieganym dniu. Jak wiadomo nasz sklep pokazuje i udowadnia jak fantastyczny jest styl prowansalski, dlatego tutaj także ten klimat się pojawi. Łazienka w stylu prowansalskim to piękne i funkcjonalne miejsce o które warto zadbać. W dzisiejszym wpisie chcemy pokazać dodatki prowansalskie, które powinny znaleźć się w każdym domu. Dodatki do łazienki, które oferują nasi producenci to na pewno nie są produkty, które będą stały bezczynnie. To może zacznijmy pokazywać co skrywa nasza zakładka o nazwie ”dodatki do łazienki”. Pierwsze produkty, które można tutaj odkryć są to wieszaki ścienne, które mają albo metalową, albo drewnianą konstrukcję, ich kształt jest także bardzo różnorodny, a także posiadają kolorowe grafiki, które stwarzają klimat prowansalski sam, albo w połączeniu stylu retro.

Biały metalowy wieszak z czteroma haczykami zakonczonymi ceramicznymi gałkami
Wieszak Belldeco

Metalowy, jasny wieszak ścienny marki Belldeco posiadający cztery haczyki zakończone ceramicznymi, okrągłymi gałkami. Ten wieszak ozdobiony został okrągłym obrazkiem z wizerunkiem ciemnej wanny i napisów. Wspaniały pomysł do każdej łazienki.

Biała metalowa półka z czteroma wieszakami ozdobiona na górze napisem
Półka z Wieszakami

 

Tutaj mamy propozycje od Clayre & Eef, która jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w jasnym kolorze, a dokładniej jest to metalowa półeczka na akcesoria łazienkowe, która posiada cztery haczyki na ręczniki. Jego dekoracją jest owalna grafika z napisem Le Bain i kwiatkami. Dodatkowo u samej góry widoczna jest wspaniała kokardka. Eleganckie i piękne dodatki prowansalskie dla każdego.

trzy metalowe haczyki połączone z drewnianą, prostokatną tabliczką z napisem lavender
Wieszak Z Lawendą

Trzy metalowe haczyki ozdobione prostokątnym obrazkiem wykonanym z drewna na którym znajduje się napis oraz bukiet prowansalskiej lawendy. Jest to wspaniały pomysł od marki Pierrot.

Oprócz wieszaków łazienka w stylu prowansalskim posiada także wiele innych akcesoriów między innymi są to mydelniczki, dozowniki do mydła, kubki, a oto kilka z nich.

cermiczny dozownik do mydła ze srebrną pompką i czarnymi francuskimi  napisami
Dozownik Do Mydła Paris

Typowo francuski dozownik do mydła wykonany z ceramiki ozdobiony ciemnymi francuskimi napisami, a także srebrną, metalową pompką.

owalna biała mydelniczka z szarym napisem le bain
Owalna Mydelniczka Le Bain

Owalna, biała mydelniczka wykonana z ceramiki to propozycja od Chic Antique, posiada ona ozdobny, szary napis Le Bain ukryty w uroczej grafice.

Mamy także fantastyczne szczotki do toalety, które przykują uwagę każdego są one bowiem Szczotka o toalety od Clayre & Eef ozdobiona ciemnymi napisami, super dodatek do łazienki.wykonane z ceramiki bądź porcelany, zazwyczaj w jasnym odcieniu kremu lub bieli. A także posiadają napisy lub wzorki.

biała, ceramiczna szczotka do toalety ozdobiona małym motylkiem
Szczotka Do Toalety Z Motylkiem

Ceramiczna szczotka ozdobiona motylkiem.

okrągła, biała szczotka do toalety ozdobiona ciemnymi napisami
Szczotka Do Toalety Z Napisami

Łazienka w stylu prowansalskim z naszymi produktami to istne marzenie i doskonałe wykończenie. Dodatki do łazienki które oferujemy to bardzo przydatne produkty stosowane na co dzień, dzięki czemu unikniemy zagracania pomieszczenia, które powinno posiadać jak najwięcej przestrzeni. A tak w skrócie polecamy wszystkie dodatki prowansalskie którymi zostanie wypełnione każde wnętrze. Zapraszamy!