Zegary Prowansalskie

Zegary prowansalskie to niezwykłe dodatki do wnętrz, które prezentują się niezwykle na ścianach. Wesoła, ciepła, zdecydowana kolorystyka tych zegarów podkreśla czym jest tak naprawdę styl prowansalski. Piękne motywy, wyróżniające się na jasnym tle, znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Ich magia jest niesamowita.

Okrągły zegar ścienny z jasną tarczą i kwiatowym motywem.
Zegary Ścienne Prowansja 6

Piękny zegar w stylu prowansalskim z motywem w pełni kwiatowym. Dzięki swojej ciepłej kolorystyce daje niezwykłe ciepło i spokój.

Prowansalski zegar ścienny z lawendą i śliwką
Prowansalski Zegar z Lawendą

Prowansalski zegar z lawendą w naczyniu i śliwkami obok. Obdarzony niezwykłym klimatem, zachwycający sam w sobie doskonale ozdobi na przykład kuchnię.

Zegar z pięknym motywem kwiatowym w stylu retro.
Zegar Retro Róże 1

Przeuroczy okrągły zegar ścienny , wypełniony kwiatami , wprowadzi typowo wiosenną energię do każdego wnętrza , nawet w najchłodniejsze dni.

Niezwykle mocna kolorystyka zegaru podkreśla piękny prowansalski styl.
Zegar z Lawendą Mały 2

Ten zegar w pięknej żywej i mocnej kolorystyce, będzie niesamowicie wypełniał ścianę. Motyw lawendy podkreśli prowansalski styl.

Zegar ścienny z butelką wina i kieliszkiem.
Zegary Ścienne Wino

Okrągły zegar ścienny z motywem wina oraz napełnionego nim kieliszka, dodadzą elegancji i szyku na przykład w kuchennym pomieszczeniu. Dodatkowo przedstawione winogrona, podkreślają to co w Prowansji najlepsze.

Wiszący zegar umieszczony na zielonych deskach.
Zegar Prowansalski Deski

Uroczy zegar zamieszczony na deseczce w kolorze zielonym, z ptaszkiem oraz kwiatkami, wprowadza nas w magiczny nastrój. Zegary prowansalskie zawsze wprowadzają nas w wyjątkowy świat.

Zegar prowansalski w metalowej ramie z motywem rożanym.
Zegar Prowansalski

Nadzwyczajny, oryginalny zegar w stylu prowansalskim z metalową jasną ramą , tarcza z motywem różanym oraz rzymskimi cyframi.

Mały zegarek z motywem rożanym.
Prowansalski Zegar z Różami

Malutki zegar wiszący metalowy z piękną prowansalską tarczą, zachwyci każdego swoją elegancją.

Piękny wiosenny zegar za szkłem w prowansalskim stylu.
Zegar Prowansalski Szklany

Z bardzo wiosennym, prowansalskim urokiem ten zegar zawiśnie na ścianie, całość pokryta szklaną taflą, co dodaje szyku i elegancji.

 

Zegar ścienny na jasnej desce z motywem lawendy.
Zegary Ścienne w Stylu Prowansalskim 2

Zegary ścienne to nietuzinkowe dekoracje przedstawiające prowansalski styl. Ten niesamowity zegar został umieszczony na jasnej tabliczce, i ozdobiony jest ziołami a także gałązkami lawendy.

 

Prostokątny zegar prowansalski z napisami i kwiatkami.
Zegar Prowansalski Prostokątny

Prowansalski zegar na prostokątnej tabliczce z ciekawym i rozweselającym przekazem, posiadający specjalne przetarcia na krawędziach, jego ozdobą oprócz kwiatów są również wskazówki.

 

Zegar o owalnym kształcie z motywem wiązanki lawendy.
Zegar z Lawendą Owalny

Zegar o owalnym kształcie z metalową ramą, z ciekawym kółeczkiem na górze co ułatwia zawieszenie go na ścianie. Posiada duże czarne cyfry, na tarczy zostały umieszczone gałązki lawendy, związane w wiązankę . Całość zegara jest specjalnie postarzana co dodaje klimatu prawdziwej Prowansji, który jest piękny i czarujący.

 Przeurocze zegary ścienne to przydatne dekoracje, które trafią w każdy gust, nasza ogromna oferta pozwoli dobrać coś odpowiedniego do wszystkich wnętrz, a także do każdego z naszych zegarów jest możliwość doboru innych dodatków w taki sposób aby uzupełniały się wzorem bądź kolorem.

Prowansalski styl, dodaje elegancji, ciepła i przenosi nas w zaczarowany świat. Pokocha go każdy kto tylko na niego spojrzy. Jest stylem niezwykle pożądanym, pasującym do większości aranżacji, w jasnej kolorystyce, która zapewnia mu uniwersalność. Zaś sposób wykończeń przedstawia go w świetle oryginalności.