Oryginalne Wieszaki Ścienne

Kolejnymi dodatkami ściennymi są wieszaki ścienne, których w naszym sklepie nie brakuje. Posiadamy oryginalne wieszaki, które są wykonane z metalu bądź też z drewna. Wszystkie wieszaki prezentują się ciekawie dzięki swoim motywom, które prezentują się jak obrazy pełne intensywnych kolorów. Wieszaki ścienne w naszym sklepie mają albo kilka haczyków, albo jeden. Każdy z naszych producentów posiada w swojej ofercie takie różne wieszaki. Zachęcamy do poznania ich trochę bliżej.

Oryginalne wieszaki na pewno przydadzą się aby zawiesić je na ścianie w przedpokoju, ponieważ wiadomo, że kurtki bądź inne części garderoby muszą mieć jakieś swoje miejsce.

Drewniany wieszak z półką posiadający cztery metalowe haczyki
Wieszak Prowansalski z Półką

Wieszak w postaci drewnianej półki z trzema podwójnymi, metalowymi haczykami. Fantastyczny mebel od niemieckiego producenta.

Ciemny, metaowy wieszak z półką i dużą ilością haczyków.
Metalowy Wieszak Chic Antique

Tutaj z kolei jesteśmy w posiadaniu metalowego wieszaka, który także posiada półkę na czapkę bądź szaliki. Jest to prosta lecz elegancka propozycja od Chic Antique.

brązowy mebel do przedpokoju w brązowym kolorze posiadający półki i wieszaki
Mebel Do Przedpokoju

Ciekawym pomysłem są meble do przedpokoju, które posiadają półki, siedzisko oraz wieszaki w jednej uroczej całości. Clayre & Eef ma dla nas kilka takich metalowych propozycji w różnych kolorach.

Następne wieszaki ścienne to dodatki, które można spotkać na przykład w kuchni bądź łazience, a prezentują się one interesująco.

Prostokątna tabliczka w jasnym kolorze ozdobiona owalnym lustrem oraz wieszakami
Lustro Prowansalskie z Wieszakami

Prostokątna tabliczka w jasnym kolorze posiadająca wyjątkowe dekory znajdujące się wokół owalnego lustra, a po obydwóch jego stronach ujrzeć można po dwa ciemne, metalowe haczyki. Wspaniały pomysł na umieszczenie ręczników w każdej stylowej łazience.

Biały wieszak z półką posiadający kształt deski do krojenia posiada cztery czarne haczyki
Biały Wieszak Do Kuchni

Biały drewniany wieszak kształtem przypominający deskę do krojenia, wraz z półką to fantastyczna ozdoba pasująca do każdej kuchni.

Stojący wieszak na ręczniki wykonany z metalu
Metalowy Wieszak Stojący

W łazienkach można także spotkać wieszaki stojące tutaj przykładem jest metalowy wieszak od Chic Antique, który posiada dość ciemny kolor i dodatkowo aż dwa poziomy na umieszczenie ręczników.

Czerwony wieszak ścienny w fantastycznym czerwonym kolorze
Wieszak Ścienny Homar

Cóż za niebanalny dodatek w postaci fantastycznego czerwonego, nadmorskiego homara na którym można powiesić szlafrok bądź ręcznik czy też jakiś inny produkt.

Tablica do pisania kredą umieszczona w brązowej ramie z ozdobą u góry zaś na dole widoczne są wieszaki
Tablica do Pisania Kredą

Funkcjonalne dodatki do wnętrza – jasne, czemu nie. Styl prowansalski zazwyczaj właśnie takie produkty lubi pokazywać nam jak najczęściej i tak też jest w tym przypadku. Na zdjęciu widoczna jest tablica do pisania kredą wsadzona w drewnianą ramę w kolorze brązowym, na niej znajduję się także półka, oraz trzy wieszaczki.

Ozdobny wieszak o kształcie auta garbusa
Wieszak z Autem
Biały wieszak o kształcie pióra
Wieszak Ścienny Piórko
Ozdobny wieszak ścienny o kształcie buta drewnianego
Wieszak Ścienny But

Zaskakujące pojedyncze wieszaki posiadające bardzo ciekawe kształty między innymi można tu zobaczyć auto- garbusa, który dla niektórych jest legendą motoryzacji. Kolejnym kształtem jest piórko, a jeszcze innym zaś but drewniany. Rewelacyjne dekoracje w postaci praktycznych wieszaków.

Oryginalne wieszaki to tak jak pokazaliśmy wybór bardzo szeroki, każdy może znaleźć coś dla siebie. Wieszaki u nas są w różnych kształtach i kolorach, co daje nam różnorodność i pokazuje naszą chęć do dopasowania się do każdego klienta. Zachęcamy do poznania wszystkich naszych mebli i dodatków, które podkreślą wszystkie wnętrza i dodadzą odpowiedniego klimatu.