Duże Zegary Ścienne

W naszym sklepie znaleźć można naprawdę dużą ofertę przepięknych zegarów ściennych, które wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Wszystkie nasze zegary ścienne posiadają przepiękne kolory i motywy. Nasze kolekcje to między innymi zegary prowansalskie czy też zegary retro.

Wieloma przedmiotami można ozdobić ściany między innymi są to obrazy, zawieszki, lustra oraz zegary. Zegary dostępne są w wielu różnych rozmiarach, ale my zapraszamy do obejrzenia wszystkich. A w dzisiejszym wpisie głównym tematem będą duże zegary, a jest ich naprawdę sporo. Duży wybór jest u nas zegarów, które mają średnice o wymiarach 34cm jest to optymalny wymiar aby była widoczna godzina jak i grafika. Zegary prowansalskie w większości mają motywy kwiatów takich jak lawenda lub róże. Zegary ścienne posiadają cyfry rzymskie bądź arabskie, ale wszystkie wpisane są bardzo wyraźnie dzięki czemu wybór to już tylko i wyłącznie Państwa decyzja.

Duża jasna tarcza zegara została ozdobiona rzymskimi cyframi
Zegar w Stylu Prowansalskim

Zegar Clayre & Eef posiada jasno szarą tarczę i rzymskie cyfry. Na tym zegarze widoczny jest także delikatny napis, który podkreśla jego urok.

Jasna tarcza zegara ozdobiona czerwonymi cyframi oraz grafiką roweru
Zegar w Stylu Prowansalskim

Tutaj mamy z kolei trochę więcej kolorów, ponieważ duże liczby arabskie są w kolorze czerwieni, która ożywia nasze wnętrza. Na samym środku tarczy widoczny jest świeży, wiosenny rower.

Duże zegary zaczynają się u nas od 60 cm i tutaj także mamy propozycje od Clayre & Eef, a wygląda ona tak:

Jasno szary zegar drewniany ozdobiony grafiką ptaszków oraz rzymskich cyfr
Duży Drewniany Zegar Prowansalski

Jasno szary, drewniany zegar ozdobiony motywem ptaszka, klucza oraz napisów to typowo prowansalski styl podkreślony na każdym kroku.

Drewniany zegar ozdobiony cyframi z liny oraz metalowym akcentem
Francuski Zegar

Kolejny przykład dużego zegara to połączenie metalu i drewna. Ozdabiają go rzymskie cyfry wykonane z liny. Fantastyczna dekoracja prosto od francuskiego producenta.

Kwadratowy zegar w kolorze niebieskim posiada jasną tarczę imitującą drewniane deski
Kwadratowy Zegar Prowansalski

Kwadratowy duży zegar w szarej, postarzanej ramie a w środku znajduje się jasna tarcza imitująca deski, a na niej są czarne rzymskie cyfry. Lekko antyczna stylizacja doda uroku każdej ścianie.

prosto wykonany, drewniany zegar w brązowym kolorze ozdobiony rzymskimi cyframi
Drewniany Zegar

Duży zegar o średnicy aż 70cm wykonany z drewna w naturalnym kolorze, ozdobiony metalowymi, rzymskimi cyframi, to ozdoba dla wnętrz prostych jak i eleganckich, czyli jednym zdaniem jest to dekoracja dla wszystkich osobowości.

Ozdobny zegar wykonany z metalu o kształcie starodawnego roweru
Zegar Rower Belldeco

Propozycja od Belldeco dla osób uwielbiających, poszukujących niebanalnych dodatków to metalowy, zegar który umieszczony został w kole roweru. Postarzana dekoracja, którą każdy zauważy już na wejściu do danego miejsca.

Stołowy zegar w jasno szarym kolorze z ozdobnymi ptaszkami
Zegar Stołowy z Ptaszkiem

W naszym sklepie zegary są naprawdę różne, tutaj pokazujemy nieduży zegar doskonały na każdy regał bądź szafkę , posiada on szary kolor, jest wykonany z metalu, a ozdabiają go urocze, niewielkie ptaszki.

Przepiękne zegary ścienne to dekoracje na każdą ścianę. Nasze zegary prowansalskie zachwycają coraz więcej osób, a ich wybór przekracza wszystkie granice. W naszym sklepie znajdują się produkty, które wypełnią każde pomieszczenie, a w nim każde miejsce, ponieważ znaleźć można, duże zegary, ramki na zdjęcia, lustra, osłonki na doniczki, kubki, talerze i wiele, wiele innych,a nawet same meble. Fantastyczne dodatki dla wszystkich i na każdą kieszeń. Zapraszamy i czekamy.