Meble Postarzane

Kliknij na MEBLE PROWANSALSKIE i zobacz je wszystkie!

Meble postarzane o jasnej kolorystyce to wyjątkowe meble prowansalskie
Meble postarzane

Meble postarzane z naszej oferty to meble jedyne w swoim rodzaju. Nie tylko  dobrze wyglądają chociaż to duży plus to również ich dokładność w wykonaniu daje gwarancje, że posłużą one nam na długie lata. Zaprojektowane zostały jako prawdzie prowansalskie meble, dzięki temu są jednocześnie praktyczne jak i bardzo dekoracyjne. Dodadzą do każdego wnętrza niesamowitego klimatu elegancji i subtelności.

Biała konsola w stylu francuskim, lekko postarzana przetarciami na farbie.
Konsola w stylu francuskim

Konsola w stylu francuskim to doskonały przykład jakie są meble postarzane. Śliczna, delikatna a jednak elegancka. Posiada piękną dużą szufladę, której front został wyrzeźbiony oryginalnym wzorem.

Komoda w stylu francuskim na biżuterie posiada trzy szuflady i skrytkę z tyłu.
Komoda w stylu francuskim na biżuterie

Komoda ta przedstawia kolejną zaletę jaką posiadają prowansalskie meble czyli praktyczność. Mebel ten ma trzy głębokie szuflady i kilka tajemniczych skrytek  w które można pomieścić wszystkie swoje skarby np. biżuterię, pamiątki, albumy. Meble Postarzane są tak zaprojektowane, aby przyciągnąć wzrok każdego.

szafka nocna w stylu francuskim biała z przetarciami
Szafka nocna w stylu francuskim

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia, które wykonuje przed snem leżąc na łóżku. Dla jednych jest to  przeczytanie ulubionej książki, czasopisma, zaś dla innych wypicie kubka ciepłej herbaty. Znaleźć miejsce obok łóżka na takie rzeczy, oraz np. na lampkę nocną, którą można zgasić nie wstając.
Posiadamy rozwiązanie, którym jest niezwykła szafka nocna, która zachwyca każdym detalem. Posiada blat na lampkę, posiada dwie szuflady, na drobiazgi, oraz półkę na dole np. na gazety. Praktyczność i śliczność to jest to co przedstawiają sobą meble w stylu prowansalskim.

stolik kawowy bialy kwadratowy drewniany
Stolik Kawowy Prowansalski Biały Kwadratowy 1

Jednym z głównych mebli znajdujących się w pomieszczeniu takim jak salon jest właśnie stolik kawowy. Jest on zazwyczaj dosyć niski, może być szklany lub drewniany. Ten, który prezentujemy my różni się nieco od tych tradycyjnych stolików. Nie należy do najniższych, w całości wykonany z drewna, jego ciemny blat jest w kształcie kwadratu, a całość podstawy jest w kolorze białym z przetarciami. Dzięki swojej odmienności od tradycji tak jak w większość meble w stylu prowansalskim urzekają .

Toaletka postarzany mebel w kolorze białym z owalnym lustrem
Toaletka w stylu prowansalskim

Bajeczna toaletka, zaczaruje każdego kto na nią spojrzy. Wyposażona w owalne lustro oraz małą szufladkę pod blatem. Jej nogi są wyjątkową ozdobą całości. Prowansalskie meble są doskonałymi dodatkami gdyż ich uniwersalny kolor wkomponuje się w każde wnętrze.

Komoda biała prowansalska lekko postarzana z trzema szufladami
Komoda prowansalska

 

Meble w stylu prowansalskim mają jeszcze dodatkowy atut jakim jest możliwość zamiany, doskonałym tego przykładem jest właśnie komoda prowansalska, która może być zamiennikiem szafki dziecięcej, ze względu na swoje trzy szuflady, które są bardzo głębokie spokojnie pomieści malutkie ubranka.