Białe meble prowansalskie

Kliknij na BIAŁE MEBLE PROWANSALSKIE i zobacz je wszystkie!

Białe meble prowansalskie
Białe meble prowansalskie to komody, stoły i kredensy o delikatie przecieranej powierzchni.

Rozpoczynając dekorowanie domu powinniśmy, najbardziej skupić się nad wyborem mebli, ponieważ to właśnie one są najważniejszymi dodatkami w naszych mieszkaniach. Meble powinny być nie tylko zadbane, ale również posiadać swój urok i styl. Właśnie takie są prezentowane przez nas białe meble prowansalskie, które łącza praktyczność i elegancję w jedną spójną całość.

Komoda Prowansalska biała z trzema większymi i dwoma mniejszymi szufladami, pięknie wykończona u dołu,doda do Twojego wnętrza nutkę elegancji.
Komoda Prowansalska biała

  Komoda biała, z trzema pojemnymi szufladami i dwoma mniejszymi. Posiada finezyjne wykończenie u dołu wprowadzając styl prowansalski, do kazdego pomieszczenia.

Stół Prowansalski Riviera to niezwykle praktyczny dodatek do jadalni z trzema półeczkami, które oryginalnie zostały wypełnione koszyczkami wiklinowymi.
Stół Prowansalski Riviera

       Bardzo praktyczny stół Riviera w stylu prowansalskim, o brązowym blacie i białych solidnych nogach. Pod blatem zostały umieszczone w oryginalny sposób trzy przegródki, które są wypełnione uroczymi wiklinowymi koszyczkami. Stół ten idealnie będzie pasował na przykład do jadalni.

Śliczna witryna prowansalska w białym odcieniu posiadająca 4 półki za oszklonymi drzwiczkami, zrobi niesamowite wrażenie na każdej osobie.
Witryna Prowansalska Biała

Białe meble prowansalskie idealnie podkreślają piękno małych ozdobnych dekoracji, takim przykładem jest witryna, która nie tylko prezentuje się wyjątkowo, ale również dzięki oszklonym drzwiczkom pomoże w elegancki sposób wyeksponować przedmioty znajdujące się na jej półkach.

Krzesło Prowansalskie białe o beżowym obiciu opfrcia i siedziska, z finezyjnymi nogami.
Krzesło Prowansalskie Białe
Taboret Prowansalski biały, eleganckie i stylowe miejsce do siedzenia.
Taboret Prowansalski Biały

Poszukując niezwykłych i wygodnych miejsc do siedzenia przedstawiamy krzesła i taborety z miękkimi siedziskami oraz białym nogami wystylizowanymi na styl prowansalski.

Obudowa Kaloryfera w stylu francuskim sprawi że nawet kaloryfer w Twoim domu będzie doskonałą dekoracją dzięki swoim wykończeniom.
Obudowa Kaloryfera w stylu francuskim biała

Zastanawiasz się co można zrobić z kaloryferem, który niezbyt ładnie komponuje się z Twoim elegancko urządzonym mieszkaniem. Posiadamy propozycję obudowy, która ozdobi go na typowy styl prowansalski, a także dzięki niej uzyskamy dodatkową półkę nad kaloryferem.

Komoda pod telewizor prowansalska biała z czterema małymi szufladkami, jedną większą a także półką .
Komoda pod telewizor prowansalska biała

Modnym meblem znajdującym się w prawie każdym salonie są szafki pod telewizor, my w swoim asortymencie mamy bardzo praktyczny rodzaj takiej komody, ponieważ oprócz półki posiada aż sześć szuflad: dwie większe i cztery mniejsze. Dzięki temu jak została wykończona może doskonale pokazać jakie są prawdziwe meble prowansalskie.

Sekretarzyk prowansalski biały z dwiema większymi, i dwiema szufladami.
Sekretarzyk Prowansalski Biały

Meble Prowansalskie lubią być praktyczne, można to zauważyć w każdej kolekcji. Przykładem , który przedstawiamy jest sekretarzyk, w odcieniu bieli. Posiada dwie większe i dwie mniejsze szuflady,  oraz półkę.  Pomieści w sobie wszystkie potrzebne pod ręką drobiazgi. Szczególnie polecane dla osób ceniących sobie wygodę i organizację.

Komoda Palida Aluro doskonała do przechowywania winnej kolekcji, oraz kuchennych przyborów.
Komoda Palida Aluro

Dla osób posiadających pokaźną kolekcję win , mamy doskonałe rozwiązanie – szafkę mające dwie szuflady, półkę za drzwiczkami oraz trzy półeczki, które pomogą utrzymać wszystkie butelki w jednym miejscu. Wykonanie szafeczki wskazuje na śliczny styl prowansalski.