Zegary Ścienne

W dzisiejszym wpisie pragniemy Państwu pokazać wspaniałe dekoracje jakimi są zegary ścienne, które prezentują się pięknie i oryginalnie. Nasze zegary posiadają wygląd niczym wspaniałe i kolorowe obrazy ścienne, które przykują uwagę każdego. W naszej bogatej ofercie znaleźć można między innymi zegary retro i zegary w stylu prowansalskim. Zegary te różnią się od siebie motywami, kolorami, kształtami, materiałem wykończenia, a także cyframi ponieważ jedne posiadają cyfry rzymskie inne zaś arabskie. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie, coś niebanalnego i oryginalnego, ten jeden, jedyny w swoim rodzaju zegar ścienny, który zaprezentuje się idealnie.

duży zegar z rzymskimi cyframi w kolorystyce brązowo kremowej
Duży Zegar

Może być na przykład taki oto duży zegar ścienny, którego średnica osiąga aż 80cm, posiada połączenie dwóch kolorów, w tym brązu i kremu. Na zegarze tym da się zauważyć duże rzymskie cyfry, które są oddzielone od siebie więc unikamy tutaj zlania się wszystkich godzin razem.

Ciemny zegar w stylu prowansalskim z grafiką balona i białymi rzymskimi cyframi
Zegar w Stylu Prowansalskim

Zegary w stylu prowansalskim to różne połączenia kolorystyczne dzięki czemu można je dopasować do każdej ściany. Tutaj mamy kolory takie jak czarny i beżowy, dodatkowo można zauważyć na nim grafikę balona.

owalny jasny zegar z motywem róży posiadający postarzenia
Zegar Owalny z Różą

Zegary ścienne mają różne kształty i tutaj można zauważyć owalną tarczę zegara w beżowym kolorze z motywem pięknego kwiatu o intensywnym odcieniu. Wspaniałe podkreślenie stylu prowansalskiego w postaci takich zegarów to tani i łatwy sposób na dekoracje każdego mieszkania i nie tylko.

Postarzany zegar w stylu retro posiadający ciemno, żołty kolor
Zegar Retro

Zegary retro to również fantastyczny sposób na dekorację wnętrza, tutaj przedstawiamy piękno, postarzanego zegara o ciekawym kształcie ramy, która imituje drewno w ciemnym kolorze z pożółkłym akcentem.

Tablica magnetyczna z magnesami i zegarem
Tablica Magnetyczna z Zegarem

Interesującym dodatkiem dwa w jednym to tablica magnetyczna na której można znaleźć magnesy z numerkami, którymi można przyczepić zdjęcia, notatki czy cokolwiek innego. W tej tablicy magnetycznej można zauważyć także zegar chociaż jest niewielkich rozmiarów to działa jak wszystkie zegary ścienne. Polecamy!

Postarzany zegar w pożółkłym kolorze z różami
Zegar Prowansalski

Zegary retro to postarzane stylizacje podkreślające klimat wnętrza. Przykładem takiego zegara jest ten w pożółkłym kolorze z motywem róż. Wygląda niesamowicie i przykuję uwagę każdego gościa. Rewelacje ścienne w postaci zegarów to gratka dla wszystkich.

Ciemny zegar posiadający białe wskazówki, wahadło i motyw rózy
Zegar w Stylu Francuskim z Wahadłem

Tutaj mamy przepiękne połączenie stylu retro wraz z stylem prowansalskim, a jest nim zegar z wahadłem, który ma ciemny kolor tarczy na której widać róże, które podkreślają ten francuski klimat.

Prostokatny zegar szklany ozdobiony motywem kwiatów
Zegar Prowansalski Szklany

Prostokątny zegar wykonany ze szkła z motywem kwiatów na jasnym tle to zegar, który dobrze będzie wyglądał na każdej ścianie.

Zegary w stylu prowansalskim i nie tylko to wspaniałe dodatki do wszystkich wnętrz. Zegary te na każdej ścianie zaprezentują się doskonale ze względu na swoje kolory i grafiki. Obraz i zegar w jednym to naprawdę wyśmienite połączenie. Zapraszamy także do obejrzenia wszystkich dostępnych produktów jakimi są inne dekoracje oraz meble. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co potrzebne jest w każdym domu i nie tylko. Do zobaczenia!