Stoliki Kawowe W Stylu Prowansalskim

Meble w stylu prowansalskim to genialne produkty, które naszym zdaniem powinny znaleźć miejsce w każdym domu czy też mieszkaniu. W naszym sklepie znajdują się meble dla wszystkich pomieszczeń zaczynając od przedpokoju kończąc na łazience. Jednak dzisiaj skupimy się na głównym miejscu tak zwanym sercem domu jakim jest salon. Wszystkie salony zawsze tętnią życiem, to w nich spędzane są wieczory, odbywają się spotkania towarzyskie lub rodzinne, to w nich siada się całą rodziną w wolne weekendy. W salonach znajdują się przeróżne elementy wyposażenia między innymi: regały, komody, czy też urocze stoliki kawowe i to właśnie o nich będzie nasz dzisiejszy wpis. Zazwyczaj spotykany stolik kawowy nie jest zbyt wysoki i posiada blat o kwadratowym lub prostokątnym kształcie. Meble w stylu prowansalskim to zazwyczaj jasne, delikatne i niezwykle eleganckie odcienie, jednak zdarzają się wyjątki dla osób kochających ten styl, ale jednak preferujących inne kolorystyki.

Teraz pokażemy Państwu nasze piękne stoliki kawowe zapraszamy.

Biały lekko zdobiony stolik kawowy
Stolik Kawowy Bianca

Stolik kawowy z niemieckiej serii Bianca to wspaniały i bardzo ozdobny mebel salonowy o jasnym odcieniu z francuskim zdobieniem pod blatem.

Jasno brązowy stolik kawowy z szufladkami
Stolik Kawowy Bielony

Mocno bielony brąz to często spotykane wykończenie jeśli chodzi o styl prowansalski. Tutaj mamy stolik kawowy z dwoma pojemnymi szufladkami, które posiadają piękne metalowe uchwyty.

Biały stolik z półką, szufladkami i oszklonym blatem
Stolik Kawowy Biała Latina

Oryginalny biały stolik posiadający dwie szufladki, półkę oraz oszklony blat, mebel ten ozdobi każde wnętrze w wyjątkowy sposób.

Biały stolik z szufladką oraz bielonym blatem
Stolik Kawowy Ravenna

Proste stoliki kawowe to przedmioty, które odnajdą się w każdej aranżacji dlatego polecamy prowansalską serię Ravenna, której biel podkreślona został bielonym, brązowym blatem. Rewelacja.

Meble w stylu prowansalskim to praktyczne meble mające dużą ilość zalet, są one idealne po prostu dla wszystkich którzy chcą aby ich wnętrze prezentowało się nieziemsko, a dodatkowo było ciepłe i bezpieczne.

Stoliki kawowe mogą być także w innych ciekawych kolorach na przykład szary bądź też czarny. Wyjątkowe i niepowtarzalne elementy dekoracyjne w postaci produktów, których nie może w domu zabraknąć.

czarny, kwadratowy stolik kawowy
Stolik Kawowy Bris

Czarny, prosty stolik o kwadratowym kształcie to element francuskiej kolekcji Bris.

czarny stolik z brązowym blatem
Stolik Kawowy Lamani

Kolejny czarny stoliczek posiadający lekkie pofalowania i brązowy blat.

 

kremowy stolik Rimini z bielonym blatem
Stolik Kawowy Rimini

Kremowe meble Rimini z mocno bielonym blatem, to typowe prowansalskie dodatki.

Meble w stylu prowansalskim to także przedmioty wykonane z metalu, które będą pasować tak samo do wnętrz jak i do ogrodów. Pozwólmy aby styl prowansalski zagościł dookoła nas a na pewno poczujemy się o wiele lepiej i promienniej.

 

metalowy szary stolik z półką
Stolik Kawowy Tivoli

Ozdobny, jasno szary stolik wykonany z metalu o uroczych zdobieniach. Dodatkowo posiada półkę na najpotrzebniejsze drobiazgi.

Mamy także meble w stylu skandynawskim jak na przykład:

 

stolik z okrągłym blatem i metalowymi nogami
Stolik Kawowy W Stylu Skandynawskim

Stolik kawowy o okrągłym, drewnianym blacie zamieszczonym na metalowych, solidnych nogach.

Zapraszamy do naszego sklepu, a nasza oferta dopasuje się do każdej osobowości, i odmieni każde pomieszczenie.